1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pizza hangi malzemelerle yapılır kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Ben evde pizza yapmak istiyorum ama hangi malzemelerle yapılmalı tam olarak bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    1 su bardağı ılık suda, 1 tatlı kaşığı şeker eritilir, 1 yemek kaşığı toz maya(instant) eklenerek karıştırılır. 3 su bardağı unun ortasına tuz, bir kaşık sıvı yağ, şeker-su-maya karışımı eklenip, yoğurulur ve yarım saat-40 dakika dinlendirilir.
    Malzemeler: (ekleme-çıkarma yapabilirsiniz, kekik vb. baharat ekleyebilirsiniz)300gr rendelenmiş kaşar, salam, sucuk, sosis, zeytin, biber, domates, 4-5 tane mantar, salça

pizza hangi malzemelerle yapılır kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tabule Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Tabule Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

kumpir tarifi tabule tarifi tabule tabuli nasıl yapılır Değişik bir salata Kısıra benziyor Malzemeler: * 225 g ince bulgur * 50 g maydanoz, doğranmış * 8 taze soğan, doğranmış * 4 yemek kaşığı limon suyu * 2 büyük domates * 40 g taze nane yaprağı * 2-3 salatalık, soyulup küçük küçük doğranmış * 4 yemek kaşığı zeytinyağı * tuz ve karabiber Hazırlanması: 1. Bulguru bir kaba alıp üzerini...
  2. Çiftlik çorbası Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Çiftlik çorbası Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Çorbasız sofra düşünemeyenlere,vitamin deposu bir çorba daha...Çoluk çocuk için ,afiyet olsun:) Malzemeler 4 kisilik: 250 gr Kıyma,1 adet dolmalık Kabak,2 adet orta boy Patates,2 adet Havuç,1 baş Kereviz,2 adet Kuru Soğan,2 diş Sarımsak,½ kahve fincanı Un,10 bardak Su ya da Et Suyu,5-6 sap Maydanoz,4 yemek kaşığı Yağ,1 yemek kaşığı Domates Salçası,Tuz, Karabiber, Yapılışı: Bütün...
  3. Arpa Şehriyeli Salata Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Arpa Şehriyeli Salata Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

kumpir tarifi arpa şehriye salatası arpa şehriyeli salata şehriyeli salata tarifleri salatalar Güzel lezzetli ve sağlıklı bir salata...Ana yemek kadar da doyurucu.Yapın kızlar...Çok beğeneceksiniz:)Bu salata benim hane halkından tam not aldı:) Malzemeler (6 kişilik) 1 su bardağı arpa şehriye 150 gr tavuk göğüs eti 1 su bardağı haşlanmış mısır tanesi 5 salatalık turşusu 1 havuç Yarım çay...
  4. Kızlar Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır

Kızlar Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır

Öncelikle hepinize hayırlı günler diliyor ve şimdiden yaklaşan oruç ayınızı mübarekliyorum. Acaba Ramazan Ayında Hangi İbadetler Yapılır diye de sizden bu konuda bilgi rica ediyorum.
  5. Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Ev Yapımı Basit Pizza Nasıl Yapılır ?

Evde yapılabilecek kolay pizza Evde Pizza Yapımı Çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında hiç şüphesiz pizza gelir melekler :) Hazır tatile de girmişken arada bir pizza yemelerinde hiçbir sakınca olmaz. Sizinle daha önce paylaştığımız çocuklar için pizza tarifimizin ardından şimdi de evde tüm aile bireyleri için hazırlayabileceğiniz evde pizza yapımı hakkında bilgiler vermek istiyoruz...

Sayfayı Paylaş