pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

asi kı

Yeni Üye
Üye
pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime
Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye başlayacak .Benim gibi pko olup ta iğne ile hamile kalan anne aday ları tedaviye başlayan anneler sizlerin yorumlarına desteğine ihtiyacim var.Hepinizi Allaha emanet ediyorum Allah yar yardımcınız olsun

Pko üreme çağında ki kadınlar da en sık görülen endokrin bozukluktur. Nedenleri henüz tam olarak saptanmamakla beraber , genetik ve çevresel faktörlerin etkileriyle gelişebilmektedir. Pko hastaları yaşamlarını gösden geçirmeli dengeli beslenmeye özen göstermelidir. Pko hastaları , uygun bir tedavi yöntemiyle gebe kalabilmektedir. Umarım sizde en kısa zaman da gebe kalırsınız.Sağlıklı günler diliyorum..

Pko üreme çağında ki kadınlar da en sık görülen endokrin bozukluktur. Nedenleri henüz tam olarak saptanmamakla beraber , genetik ve çevresel faktörlerin etkileriyle gelişebilmektedir. Pko hastaları yaşamlarını gösden geçirmeli dengeli beslenmeye özen göstermelidir. Pko hastaları , uygun bir tedavi yöntemiyle gebe kalabilmektedir. Umarım sizde en kısa zaman da gebe kalırsınız.Sağlıklı günler diliyorum..
Tsk edrim peki iğne ile başarılı sonuç elde edebilirsiniz miyim

Geri