Plaka sorgulama kime ait ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Plaka sorgulama kime ait ?
Tc kimlik no ile plaka sorgulama öğrenme mümkün mü ? Tc kimlik numaraları kullanılarak kişinin adına kayıtlı olan kayıtlı bulunan arabalar var mı yok mu sorgulama yöntemi var mı ? Sizler için bunu araştırdık. Tüm araştırmalarımız bunun tam olarak mümkün olmadığını gösteriyor. Şöyleki; sadece kimlik numaraları kullanılarak kişilerin özelbilgilerine ulaşmanın bir yolu yok. Yanlız e-devlet sitesi vesistemi üzerinden yapılan bir takım işlemler var sizlere onlardan bahsetmek istiyorum.
plaka-kime-ait.jpg

PLAKA SORGULAMA – Plaka ile Araç Sorgulama Araç Plaka Sorgulama işlemini buradaki resimli anlatımlar ışığında linki tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Çalıntı olup olmadığı hak mahrımiyeti var mı? Plaka Sorgulama kimin üzerine olduğu sorgulaması yapılabilir mi? gibi husuları nasıl sorgulayabileceğiniz yazının devamındayer almaktadır. Bunun yanında plaka ile sorgulama yapılabilecek diğer konuları listeler isek Plaka ile Araç Muayene Sorgulama : Sadece plaka bilgisi ile tüvturk araç muayene işleminin en son ne zaman yapıldığını öğrenebilirsiniz. Plaka ile Araç Borç Sorgulama: Plaka, tescil tarihi, TC kimlik no bilgileri ile trafik ceza veya mtv borç bilgilerine ulaşabilirsiniz. Plaka ile OGS Borç Sorgulama: Sadece plaka no ile ogs sorgulama yapabilirsiniz. Plaka ile HGS Geçiş İhlali Sorgulama: Sadece plaka no ile hgs sorgulama yapabilirsiniz.

Plaka ile Araç Kasko Sorgulama: Sadece plaka ve TC kimlik no ile kasko bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Plaka ile Trafik Sigortası Sorgulama: Sadece plaka ve TC kimlik ile zorunlu trafik sigortasıbilgilerine ulaşabilirsiniz Yeni – Otoparka Çekilen Araç Sorgulama Bu sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığının linkleri sayfanın altında bulunmaktadır.
Plaka Sorgulama işlemi E-DEVLET sistemiüzerinden olmaktadır. E-devlet kapsamında E-devlet şifresiz veya üye girişi yapılarak trafik araç plaka sorgulama yapılmaktadır. Burada resimli anlatımlarla işlemin nasıl yapıldığı aşama aşama anlatılmaktadır. http://www.tcilesorgulama.com/sorgulama/plaka-sorgulama-kime-ait Araç Plaka Sorgulama Linki tıklandığında e-Devlet sistemine giriş yapmamış isek karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Yukarıdaki şekilde yapılan resmi açıklamalarda nasıl sorgulama yapılabileceği tam olarak yazılıyor.

Kaynak Linki :http://www.tcilesorgulama.com/sorgulama/plaka-sorgulama-kime-ait
 

Benzer İçerikler

SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
50K
SadmiN
M
Cevaplar
2
Görüntüleme
6K
Kayıtsız Üye
K
P
Cevaplar
1
Görüntüleme
16K
SadmiN
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
SadmiN
SadmiN
Sevimli cadı
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Sevimli cadı
Sevimli cadı
Üst