Etiketler:
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Plastik Babetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

lastik babet plastik babet lastik babetler ayakkabılar ayakkabı
    Babetlerin plastik olanları görücüye çıktı, hem de çok renkli.
    Plastik babetleri görünce aklıma, köylerde giyilen ve kara lastik diye tabir edilen kauçuktan [plastik] yapılma ayakkabılar geldi.
    Ki bilenler bilir, lastik ayakkabılar ayağı çok çabuk terletir ve dayanılmaz bir koku verir.

Plastik Babetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çevraci plastikler

Çevraci plastikler

Genomatica Enstitüsü'nden bilimadamları petrol kullanmadan plastik üretebilecek bakteriler bulduklarını açıkladılar. Bakteriler biraz şeker ve su ile plastik üretebiliyorlar. Bilimadamları bu sistemi kullanarak bir yıl içinde 3 milyar pound kar elde edileceğine dikkat çekiyor. Şu anda dünya üzerinde kullanılan tüm plastikler petrol ve türevlerinden yapılıyor ve bu süreçte çok fazla enerji...
  2. babetler

babetler

Ben babetleri seviyorum yazın en rahat ayakabısı bence ya sizcce kızlar ama çok şıklar kullanmanızı tavsiye ederim:):):)
  3. Babetler

Babetler

Ben en çok babetlerle rahatmı ediyorum diyorsunuz hanımlar... Bu babetler sizcede çok şık değilmi ve rahatta gözüküyor ozman bunları kaçırmayın derim :)
  4. Ferona Bayan Babetleri

Ferona Bayan Babetleri

ferona, bayan babet, modelleri, resimleri, 2011 sezon, ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu babetlere tekrar tekrar baktım kaldım gerçekten hemö çok güzel hemde rahat gibi görünüyorlar. Buyrun hep birlikte bakalım..
  5. Babetlerin Zararları

Babetlerin Zararları

babet modelleri babet fiyatları ayak ağrısı hakkında bilgiler yazımızda arkadaşlar Yazın hepimizin severek giydiği Babetlerin pek masum olmadıklarını öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim melekler :) ben zaten normaldede Topuklu Ayakkabılar pek sık giyemiyorum. Babetler hem rahat hemde düz ayakkabılar daha bir hoşuma gidiyor :) bakın ideal ayakkabı nasıl olmalıymış buyrun beraber öğrenelim...

Sayfayı Paylaş