gebe
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113

  Platform Topuklu Ayakkabılarla Nasıl Rahatça Yürüyebilirsiniz?

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  platform topuk ayakkabılar platform topuklu ayakkabılar


  Sevgili melekler, sipsivri topuklu ayakkabılarla yürümektense platform topukları tercih edebilirsiniz ama platform topuklu ayakkabılarla yürümek de sandığınız kadar kolay değil. Eğer topuklu ayakkabılarla yürümeye alışkın değilseniz, önce biraz alıştırma yapmalısınız. Zira gittiğiniz yerde rezil olma ihtimalini düşünmelisiniz..  [​IMG]  İşe kısa ve kalın topuklu ayakkabılardan ya da yumurta topuklu babetlerden başlayabilirsiniz.

  Topuklu ayakkabı giydiğinizde ayağınız ile zemin arasında oluşan yüksekliğe alışıp dengenizi korumaya başlayana kadar alıştırma yapmaya devam edin.

  Yürürken ayağınız ayakkabıdan dışarı kaymıyor ve dengenizi koruyabiliyorsanız, artık platform topuklu ayakkabılarınızı deneme vaktiniz gelmiş demektir.

  Platform topuklu ayakkabınızı önce mutlaka düz bir zemin üzerinde deneyin. Daha sonra farklı dokulardaki zeminlere ayak uydurabilmek için kaldırımda, asfaltta, toprak ve çim alan üzerinde de mutlaka biraz alıştırma yapın.

  Yürürken bacaklarınızı çok açmayın ve mümkün olduğunca kısa adımlar atmaya özen gösterin.

  Adım atarken öncelikle topuğunuzun zeminle buluşmasını sağlayın. Ağırlığınızı topuğunuzdan öne doğru verin ve diğer ayağınızı ileri atarken, ağırlığınızı yere bastığınız ayak parmaklarınızda toplayın.

  Özellikle yüksek platform topuklu ayakkabı giydiğinizde göğsünüzü dik tutun ve omuzlarınızı geri verin. Bu duruş, yere daha sağlam basmanıza ve dengenizi korumanıza yardımcı olur.

   
Platform Topuklu Ayakkabılarla Nasıl Rahatça Yürüyebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Platform Topuklu Ayakkabılar

  Platform Topuklu Ayakkabılar

  platform topuklu ayakkabılar platform topuklu ayakkabı en ucuz ayakkabılar ucuz kırmızı topuk ayakkabı Fazla düşünmeye gerek yok.Dikkatli bakıp süzülecek ayakkabılarda değil.Çünkü ilk bakıldığında zaten göze ne kadar hitep ettiğini anlayabiliyoruz dimi hanımlar.İşte sizlere çok şık topuklu ayakkabılar.
 2. Platform ayakkabı

  Platform ayakkabı

  platform ayakkabı modelleri platform topuklu ayakkabılar ayakkabı ayakkabılar platform ayakkabılar, platform ayakkabı modelleri, platform ayakkabı modelleri 2011, platform ayakkabı 2011, 2011 platform ayakkabılar, 2011 platform ayakkabı modelleri Malum yaz geliyor Melek'ler:) Buda demek oluyor ki yaz alışveriş zamanıda geliyor :D:D Yazlık ayakkabınızı henüz almadıysanız, size tavsiyem...
 3. 2012 Model Kemal Tanca Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

  2012 Model Kemal Tanca Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

  Kızlar Kemal Tanca Markası'nı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Bizlere gelen bir maille portal bölümünden KT platform ayakkabı modelleri konumuzda bu ayakkabıların üç tanesinin resmini sunmuştuk. Bu yazımızın devamından diğer 2012 yılına ait tüm modelleri ( alabildiklerimizi ) sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kemal Tanca Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri Resimlerin tamamı...
 4. fıstık gibi platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

  fıstık gibi platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

  platform ayakkabı modelleri 2012 platform topuklu ayakkabı modelleri 2012 Bir kaç sezondur trendler arasında ki yerini koruyan platform topuklar, 2012 sezonunda da tahtını koruyor Melek'ler. Abiye ayakkabılarda, günlük modellerde ve her yerde şıklık yaratan fıstık gibi platfor topuklu ayakkabı modelleri bu sayfamızda bizlerinde beğenisine giriyor :)
 5. En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

  En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

  En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri Platform topuklu ayakkabılar Topuklu ayakkabı modelleri 2012 Platform topuklu ayakkabı modelleri, yeni dönemde de vazgeçilmeyen modeller arasında yer alıyor kızlar... Modası hiç geçmeyen platform topuklu ayakkabılardan birkaç tanesini sizlere sunmak istiyorum...

Sayfayı Paylaş