Etiketler:
  1. Mecazkadin

Mecazkadin Forum Okuru

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Mecazkadin tarafından paylaşıldı.

Merhaba, size bir konu hakkinda danismak istiyordum. Evet ben asik oldum hani olur ya onu gordugunuzde kalbiniz yerinden firlar, karniniza agrilar girer.. Ama ben o kadar cok seviyodum ki gozlerinin icine bakamiyordum korkuyordum. Simdi konuya nasil gireyim bilemiyorum, bu cocuk annemin en yakin arkadasinin oglu biz neredeyse her gun beraberiz beni gordugunde meraba bile demiyor. Cocugun hic sevgilisi olmamis benimde eski sevgilimi biliyor. Benim uvey babam ve babasi da cok yakin arkadaslar ben ne kadar kendime hayir asik olmicam desemde asik oldum tutamadim duygularimi. Her gece aglamaya basladim en ufacik seyden umitlenmeye basladim. Cok seviyorum fakat korkuyorum soylemekten.. Kuzeniyle konustum kuzeni konusmayi denedi ailesini annesini babasini taniyorum yapamam demis. Ben konusmayi denedim umursamadi beni. Ama bazen oyle bir bakiyor ki oda bana asik saniyorum. Bazen beraber guluyoruz egleniyoruz dunyanin en mutlu kizi ben oluyorum ama bitince hersey eskiye donuyor. Cok seviyorum ne yapmam lazim nasil belli edebilirim onu sevdigimi hemde deliler gibi nasil beni sever ? Lutfen yardim edin..

2. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba , kuzenin den sevdiğinizi belirtmesini istemiş , durum iletilmiş ve yanıt gecikmeden gelmiş..Demem oki nasıl belli ederim, nasıl açılırım diye düşünmeye gerek kalmamış.Zira delikanlı ''Ailesini annesini babasini taniyorum yapamam ''demiş.Daha fazla bağlanma derim.Zira senden hoşlanıyor yada seviyorsa kendi gelir açılır.Ki ondan hoşlandığını öğrenmiş durumda.. Sevgiler..

Platonik asik oldum aşık olanlar yardım eder misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ben asik oldum muhabbetleri

Anne ben asik oldum muhabbetleri

anne ben aşık oldum +....odanı topla! - anne ben aşık oldum. + bu sefer hangi zibidiye? - of anne yaa, valla söylemiycem bi daha! + yok canım sen öyle beğeniyorsun da, senin zevkin sonuçta, ben ne diyeyim ki, di mi ama......... - anne ben aşık olduumm!!.. + panik yapma geçer.. - anne ben aşık oldum! + evlen, geçer. - anne ben aşık oldum + bu seferkinin ne sorunu var? - anne ben aşık oldum...
  2. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  3. yardım eder misiniz?

yardım eder misiniz?

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme...
  4. hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?
  5. hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Dünyada yapılan birçok araştırmaya göre kadınların aşık olmadan önceki hayallerindeki erkek ile aşık oldukları erkekler arasında uçurumların var olduğundan söz edilir.Peki siz hayalinizdeki erkeğe mi aşık oldunuz?

Sayfayı Paylaş