Plazma pen ile göz kapaklarına işlem yaptıran var mı?

C

Ceylohan

Forum Okuru
Plazma pen ile göz kapaklarına işlem yaptıran var mı?

Plazma pen kullananlar melek kadınlar kulübü plazma pen yaptıranlar forum'da.​

Kızlar göz kapaklarımı kaldırtmak istiyorum herhangi krem küre de güvenemiyorum bu plazma pen yöntemi sizce işe yarar mı? Estetik ameliyat olmak istemeyenlere özellikle güzel bir yöntem olabilir diye düşünüyorum. Ben de yaptırsam mi sizce yöntem işe yarıyor mu? Daha önce plazma pen ile estetik yaptıran varsa yoruma gelebilir mi? Plazma pen uygulamasında açı hissedilir mi acaba bunu da merak ediyorum ayrıca leke bırakır mı herhalde yan etkisi olur mu?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhabalar
Plazma pen olayını sizin için araştırdım biraz. Plazma pen cilt üzerindeki kırışıklık leke kas ve göz kapağı kaldırma durumları için tercih edilebilir. Dilerseniz bir ablamız YouTube de ayrıntılı şekilde bu ürünü tanıtmış. Ama biraz pahalı bir ürün bu arkadaşım yani almaya kalkarsanız epey tuzlu diyebilirim. O yüzden estetik ameliyat narkoz da istemiyor iseniz size önerim bu tarz uygulama yapan güvenilir bir merkeze gitmeniz. Ürünü alıp kullanıp tecrübeniz yok ise leke kalması ya da herhangi reaksiyona uğraması da muhtemeldir söylemiş olalım. O yüzden hani epilasyon gibi kolay kullanılır bir şey değil. Araştırma yapmadan almayın derim. Ama göz kapağı kaldırma olayında oldukca iyi olduğu söyleniyor. Kullanımdan önce uyuşturucu etkiye sahip kremlerden tercih edilebilir çünkü hafif acı verebilir ama dayanılmaz değildir.


Göz kapağı kısmı daha ince deriye sahip olduğu için olsa gerek hemen sarkabiliyor. Peki "göz kapağı estetiği kimler için uygundur" konumuzu da aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Üst