1. karenkaren

karenkaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

polikistik over hastalığı ve gebelik

Konu, 'Gebelik' kısmında karenkaren tarafından paylaşıldı.

[TABLE="align: left"] [TR] [TD][/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Polikistik over hastasıyım,tedavi görüyorum ,şeker ilacı kullanıyorum,kimyasal gebelik geçirdim,bu konuda geçirdiğiniz aşamaları yazarmısınız..

2. karenkaren

karenkaren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    slm bende pko hastasıyım bitane çocugum var sürpriz sı sekılde oldu ama 8 aydır uğrasıyoruz ıkıncı ıcın bakalım buay ığneye gececez hayırlısı

4. gülden34

gülden34 Forum Okuru

slm

bende suphelenıyorum istanbulda bana onerebılecegınız.hastane yada doktor varmı

polikistik over hastalığı ve gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

polikistik over sendromu nedir,polikistik over sendromunun nedenleri,polikistik over sendromu belirtileri,polikistik over sendromu ve kısırlık,polikistik over sendromu tedavisi hakkında bilgiler Polikistik Over Sendromu (PCOS) ilk kez 1935 yılında Stein ve Leventhal tarafından adet düzensizliği, şişmanlık ve erkek tipi tüylenme olarak tanımlanmıştır. Stein ve Leventhal adet düzensizliği...
  2. polikistik over

polikistik over

arkadaslar aranızda polikistik over olup hamile kalan varmı
  3. POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

Degerli anne adaylari, 1 senedir evliyim ve 1 senedir bebek dusunuyoruz. Herkes arzu ettiginde hamile kalinabilir diye dusunuyordum evlenmeden once ama maalesef dusunuldugu kadar kolay degilmis, nasip :) Boyum 1.63cm kilom ise 61kg. Esim ile doktora gittik ve polikistik over'den suphelendigini soyledi doktor hanim, henuz test falan yapmadik cunku testler adet olundugunda yapilmasi...
  4. Polikistik over

Polikistik over

Merhabalar bende polikistik over varmış ama adet düzensizliğim çok fazla 5 gün normal sonra tekrar adet görüyorum. Haftada bir hasta oluyorum. Gebelik istediğim için bana folik asit verdi bu şekilde gebe kalan var mı
  5. Polikistik over sendromu nedenleri ve tedavisi

Polikistik over sendromu nedenleri ve tedavisi

Polikistik over sendromu (PCOS), doğurganlık çağındaki 10 kadından birinde oluşan bir sağlık problemidir. PCOS'lu kadınlar genel sağlıklarını ve görünümlerini etkileyebilecek hormonal dengesizlik ve metabolizma problemlerine sahiptir. PCOS ayrıca infertilitenin yaygın ve tedavi edilebilen bir nedenidir.Polikistik over sendromu , Polikistik over sendromu nedir, Polikistik over sendromu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş