polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

slm bende polikistik over mişim.3,5 yıldır evliyim.klomen, serophen ilaç, menogon iğne, çatlatma iğnesi, aşılama hepsini kullandım.en son 6 ay önce glikophage diye bi şeker hapı ile serophen kullandım ve gebe kaldım ama malesef 2 aylıkken bebeği kaybettim. geçen ay ve bu ay yine aynı ilaçları kullanıyorum bakalım hayırlısı.Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda en hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inş.

polikistik oversendromu hastalari banada yazdiklarima cvp verini nolur

^meraba ben de 5 yillik evliyim
öncelikle troid bezim hic calismiyo ve polikisrik over sendromu hastasiyim 3 asilamam ve 1 tüp bebek tedavisi gördüm sonuc negativ doktorumda bir süre daha tekrar normal yoldan deneyelim dedi ve bana glifor 850 ml metformin ve ecopirin 100 mg clexane 4000 anti-xa iu/0.4ml kullanima hazir enjektör verdi ve ben evlendikten sonra baya kilo almistim doktor kilo vermem gerektigini söyledi bunlari yaparsam belki hamile kalabilimisim öyle dedi bu tedavileri yapipda hamile kalan varmi nolur cvp verin

mrb kızlar bende pkoluyum bırgun hamıle kalırsam bu topıge yazıcam umut olsun ınsanlara dıye dusunmustum cok sukur hamıleyım
ıkı basarısız asılamadan sonra dogal yolla hıc beklemedıgım bır anda hamıle kaldım darısı tüm pkoluların basına
bu surecte neler yaptıgımıda anlatayım asılamalardan sonra tüp bebege karar verdık ama bıraz zaman gecsın dıye ara verdık

düzenlı olarak yürüyüse cıkıp tortop ıkı kılo verdım
tere roka marul nane ve havuctan olusan yesıllıkllerımı her aksam yedim
beslenmeme olabıldıgınce dıkka ettım
arı sütü kullandım (doktorumun tavsıyesıyle)
günde en az 2 incir yedim yada kaynatıp suyunu ıctım
uyudugum odayı olabıldıgınce karanlık hale getırdım( yumurtalar karanlıkta daha ıyı buyuyolarmıs ne kadar dogru bılmıyorum)
sogan kabugu nane papatya ve hayıt tohumundan bı cay yapıp gunde 1 bardak içtim
şimdilik aklıma gelenler bunlar
rabbim isteyen herkese ıstedıgı zamanda yasatsın bu guzellıgı

mrb dün bende doktora gittim pko var dedi gebeliğe engel değil dedi doktor ama 2.5 yıl evliyiz çoçuk olsun istiyoruz bu durumda olan varmı?

merhaba bende polıkıstık over hastasıyım 22 yasındayım 2 aylık evlıyım bu yasa kadar hıc kendılıgınden adet olmadım 16 yasında doktora gıttım hormon testı yaptı 2 tane kadınlık hormonunu beynım suşuk salgılıyormus bu yuzden rahmım calısmıyo yumurtalıklarım gelişmemiş adet döngusu olusmuyo rahmım normalden baya kucuk ilac kullanmadan adet olmuyorum doktor tedavısız hamıle kalman imkansız dıyo ALLAH buyuk derdı veren dermanınıda verır umudumu hıc kaybetmedım rabbımın ıznıyle olacak ınsallah

polikistik over

slm 22 yaşındayım bende adet düzensizliği başladı polikisttik over dedi dr ama fsh degerim 6.44 lh 3.35 prolactin 8.6 bilgi verebilecek kimse var mi çok korkuyorum

merhaba 22 yaşındayım adet düzensizliği yeni başladı ara kanamalarimda var sn zamanlarda dr a gittim fsh değerim 6.44 lh değerim 3.35 prolactin 8.6 bana polikistik over dedi araştırma yaptım bu değerler normal olarak görünüyor bilgi verebilecek var mi bu arada yasmin doğum kontrol hapını yazdı ama kilo veya farklı bir problemim yok sadece adet düzensizliği ve ara kanama lütfen yardım edin bekârim

pko luyum ama hamileyim:)

merhaba bayanlar bende pko'luyum 1 yıllık evliyim 6 ay sonra çocuk istedim fakat pko olduğumu öğrendim 3 ay klomen kullandım sonra özele gittim doktor prednol ve seraphone (klomenle aynı içerikli) verdi ve hemen hamile kaldım , ama çok düzenli gittim doktora nerdeyse yumurtamın büyklüğünü olgunlaşmasını ve çatlamasını takip ettik..inşallah Allah isteyen herkese verir bebiş ama o kadar korkmama rağman bebeğim olmaz diye pko engel olmadığını gördüm,stres yapmayın hayırlı zamanda olur.

Geri