polikistik over rahatsızlığım var hamile kalırmıyım

Nsrn.

Yeni Üye
Üye
polikistik over rahatsızlığım var hamile kalırmıyım
Merhaba arkadaslar ben 9 aylik evliyim ve polikistik rhatsizligim var. Gecen ay catlatma ignesi vuruldum faydasi olmaz ozel oldugu icin cok para aldigi icin bu ay gitmedim
Acaba bu ay o ignenin etkisi olurmu kalabilirmiyim adetime 5 gun var yada olabilirmiyim. Goguslerjmde agri sirtimda agri bu ara akintim cok fazla oldu bana yardimci olumusunuz

Merhaba , bu ayda ilacın etkisi olucak.Ama size tavsiyem tedavinizi aksatmayın. Pko tedavisi uzun ve stresli bir süreçtir. Tedavisi düzenli olmalıdır. Özele gitmeye gücünüz yoksa devlet hastanesine gidin ama tedavinizi yarım bırakmayın.+ Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. + Gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasından itibaren başlar + mensinizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Polikistik over ile ilgili detaylı bilgiler için linki ziyaret ediniz.

Polikistik over sendromu nedenleri ve tedavisi

Merhaba arkadaslar ben 9 aylik evliyim ve polikistik rhatsizligim var. Gecen ay catlatma ignesi vuruldum faydasi olmaz ozel oldugu icin cok para aldigi icin bu ay gitmedim
Acaba bu ay o ignenin etkisi olurmu kalabilirmiyim adetime 5 gun var yada olabilirmiyim. Goguslerjmde agri sirtimda agri bu ara akintim cok fazla oldu bana yardimci olumusunuz
Merhaba canim bende 1.5 yillik evliyim polikistik overliydim iki defa asilama oldm ikiside tutmadi ucuncusu icin gittim bana 2 ay ara vermemii yumurtaliklarini yipratmamami soylediler iyi dedim geldim 2 ay gecti yanliz adetimde gecikti yne adet duzenszligidirr dedim randevu alip gidicektim esimn icine bi sey dustu ve haberszce test getrip verdi al yap dedi yapti pozitif cknca inanamadm zatn kesn yanilticidir dedm doktora gttim 4 haftalik hamilesin dedi suan 4 haftalik bebisim sknti etmeyn derm normal yollardan bile olucak ayrica vuruldgnz ignenin biel sonraki aylarda etkisi oldoktorum demosti allah olmayan herkese versin insallah.

Geri