Polikistik over sendromu olup hamile kalan varmı

Meleqimmmays

Üye
Üye
Polikistik over sendromu olup hamile kalan varmı
Merhaba yeni üye oldum umarım sorularıma cevap verecek birilerini bulabilirim. Ben polikistik over hastasıyım.bir ay oldu öğreneli bir yıllık evliyim esim de hiç bi sorun yok ben dede sadece polikistik over var yumurtalıklarım olması gerektiğinin iki katı fakat kücük. Adetlerim de düzenli her 27,gün de bir olurum. Doktorum glukofen ve klomen verdi bunları 4ay kullan dedi bunları kullanıp hamile kalan oldu mı.yardım edin lütfen

Merhaba, sizin durumunuzda olup olup gebe kalan bir çok üye elbetteki var. Tabi herkesi tedaviye vereceği yanıt farklı olabilir.Reçete edilen ilaçlarla gebelik sağlanmaz ise farklı tedaviler uygulanabilir.

Merhaba, sizin durumunuzda olup olup gebe kalan bir çok üye elbetteki var. Tabi herkesi tedaviye vereceği yanıt farklı olabilir.Reçete edilen ilaçlarla gebelik sağlanmaz ise farklı tedaviler uygulanabilir.
Polikistik over hastalarında asırı kilo oluyo genellikle ben 160boy 60kiloyum adetlerim de düzenli acaba henüz ciddi polikistik over değil de biraz daha baslangic kolay diyebilirmiyiz bnm durumuma. Ciddiyeti hakkında bisi demedi cnkü doktorum. Bu arada cvp verdiğiniz için cok tesekkür ederim.

Mrblar bende aranıza yeni katıldım.2 yıllık evliyim ve pko hastasıyım:( gitmedigim hastane özel doktor profesör kalmadı ve hiç tedavi uygulamadilar. en sonunda devlet hastanesine gittim doktorum yumurta tembelliği olduğunu söyledi 1 ay ilac kullanacağımı olmazsa rahim filmi istiyecegini söyledi.yarin gidicem doktora adetimin 4.gunu şuan umarım tedaviye cevap alirim.cok zor bir süreç kızlar Allah hepimize o güzel duyguyu yaşatsın inşallah

Mrblar bende aranıza yeni katıldım.2 yıllık evliyim ve pko hastasıyım:( gitmedigim hastane özel doktor profesör kalmadı ve hiç tedavi uygulamadilar. en sonunda devlet hastanesine gittim doktorum yumurta tembelliği olduğunu söyledi 1 ay ilac kullanacağımı olmazsa rahim filmi istiyecegini söyledi.yarin gidicem doktora adetimin 4.gunu şuan umarım tedaviye cevap alirim.cok zor bir süreç kızlar Allah hepimize o güzel duyguyu yaşatsın inşallah
Amin canım insallah güzel haberlerini alırız da bana da umut olursun bende 11aylık evliyim kuzenieli bir ay
Umarım en kısa zamanda sende muradına erersin canım hangi ilacı kullanıyorsun bnde cektirdim rahim filmi sükür hiç bisi cıkmadı sen de kilo adet düzensizliği falan var mı.

Merhaba yeni üye oldum umarım sorularıma cevap verecek birilerini bulabilirim. Ben polikistik over hastasıyım.bir ay oldu öğreneli bir yıllık evliyim esim de hiç bi sorun yok ben dede sadece polikistik over var yumurtalıklarım olması gerektiğinin iki katı fakat kücük. Adetlerim de düzenli her 27,gün de bir olurum. Doktorum glukofen ve klomen verdi bunları 4ay kullan dedi bunları kullanıp hamile kalan oldu mı.yardım edin lütfen
meraba canim bndedd aynı sorun vardı bede bide yumurtalık tembelliği vardı ben klomanle hamile kaldım kullandıktan snra çatlatma iğne si vuruldum ilki olmadı ikinci ayda teker başladığımda ise oldu bnde 4 sene snra bi kızım olmuştu Rabbim düşmanı bile evlat sevgisine sınava sokmadım isteyen herkese ikizler ikizler versin.. Stres yapm hapı saatinde al kafein uzak dur Allahın izniyle olur

Cok saqol canım ilk kutum bitti bes gün sonra duphaston kullanmaya başlıcam daha adetim 17gün var ama hiç umudum yok doktorum bana catlatma iğnesi vermedi dört ay kullanıcam bu ikisini bide glukofen içiyorum hayırlısını istiyorum biz istediğimiz için olmuyor galiba kuzenim evlendi ilk ay hamile kaldı yeni ögrendik daha zaten 8haftalık evli 5haftalık hamile. Ben cok kafama takıyorum galiba.

Geri