Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Polisan'dan yepyeni bir boya

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İç cehpe boyası Polisan Rush & Brush iç cehpe boyası

Polisan yepyeni bir boya ile piyasaya girdi. Ürün raflarda yerini aldı bile. Adı Rush & Brush. Peki özelliği ne bu boyanın? Bu boyanın en büyük özelliği kullanıma hazır olması. Bu özelliği ile Rush & Brush Türkiye'nin tek kullanıma hazır dış cehpe boyası ünvanına sahip. bu boyanın diğer bir önemli özelliği ise yüksek ölçüde silinebilirliğe sahip olması. Boya ayrıca antibaktetiyel özellikte taşıyor. Polisan yeni ürünü Rush & Brush kolay kullanımı ile özellikle bayanların gözdesi olacak gibi duruyor. Eğer sizde evinizi kendiniz boyamayı düşünüyorsanız bu boya gayet uygun meleklerim. Ev dekorasyonunda stil sahibi olmak için sizde birbirinden güzel renk seçenekleri ile evinizi baştan yaratın.

Polisan'dan yepyeni bir boya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ömür Boyu Mutluluk

Bir Ömür Boyu Mutluluk

ömür boyu mutluluk bir ömür boyu mutluluklar Eşinizi seçerken fiziksel görünüş ve çekiciliğinden çok ruhsal ve kişilik sağlığıyla değerlendirmeye çalışın. Nişanlılık sürenizi 1 yıldan az tutmayın. Evliliğe seçeceğiniz adayların olayları yargılayış ve değerlendirme kriterlerinin size uyup uymadığını tartın. Şu an için kişiliklerimiz farklı ama ileride belki...
  2. bir ömür boyu mutluluklar çitos!

bir ömür boyu mutluluklar çitos!

çitos oyunları çitos ben ten citos çeşitleri mutluluklar dilerim Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin...
  3. Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum"

Tarkan dan yepyeni bir albüm yepyeni bir parça "Kudurmuyorum"

Tarkan hayranlarına müjde:D Eylül ayında yepyeni parçaları ve albümüyle sevenleriyle buluşacak olan Tarkan dan hit olacak br Sezen Aksu parçası "Kudurmuyorum" Sezen Aksu'dan aldığı 'Şımarık' ve 'Şıkıdım' adlı şarkılarla adını yurtdışında da duyuran Tarkan'ın ünlü sanatçıyla arası bir dönem telif hakları yüzünden açılmıştı. O dönemde Tarkan da rotasını Nazan Öncel'e çevirmişti. Son...
  4. 2013 Yepyeni Tırnak Boyama Örnekleri Hepsi Süper !

2013 Yepyeni Tırnak Boyama Örnekleri Hepsi Süper !

Bu konu; 2013 yepyeni tırnak boyama örnekleri, modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nail art yani tırnak boyama tüm dünyada birkaç senedir hızla yayılan ve çeşitlenmen bir tırnak boyama tekniği. Hayal gücünüzün genişliği ve biraz da el yatkınlığınızla harika modellere imza atabileceğiniz tırnak boyama modelleri sürekli yenilik gösteriyor. Bu sayfamızda biz de sizlere...

Sayfayı Paylaş