Polistik Over Yerlesme kanamasi hakkında bilgi istiyorum

Nefes234

Yeni Üye
Üye
Polistik Over Yerlesme kanamasi hakkında bilgi istiyorum
Merhaba arkadas araniza yeni katildim bende normalde pko var ama ilk hamileligimi tedavisiz oldjm ama maalesef 5 aylikken erken dogum oldu ve bebegimi kayip ettik 2. Gebeligimde kimyaselle sonuclandi ama ben daha 4 5 ay oldu pko oldugunu ogrendigim gebeliklerimden once adetlerim cok duzenliydi ama kimyaselden sonra gecikmeler baslayinca doktora gittim ozaman ogrendim pko oldugunu dogal olarak gecikmeler yasiyorum

ama hic ara kanamam olmazdi bu ay regl olmadi sadece hafif bel agrisi kasik agrisi ve gogus hassasiyetiyle birlikte cok az bir miktarda pembemsi lekelenmem oldu ama peceteye gelecek sekilde ped taktigimda gun boyu hic bir lekele olmuyodu dedigim gibi sadece peceteye gelecek sekilde arastirdim ve yerlesme kanamasi ola bilcek yaziyordu daha once hamileliklerimde hic yasamadim veya yasadiysam ben farketmedim suan lekelenmem durdu sadece 2 gun oldu az az bugun idrar testi yaptim ama negatif cikti

acaba erken mi yaptim eger yerlesme kanamasi ise aradan kac gun gecmesi lazim idrar testinde positif cikmasi icin hakkimizi helal edin biraz uzun oldu ama kendimi tam anlatmak istedim ki benim gibi yasayan arkadaslar varsa daha kolay yardimci ola bilsinler diye

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım tam bilgi verir misin diğer yazdığın sorudan sorduğum soruları buradan da cevaplandır olur mu ?

Selamlar hayatım tam bilgi verir misin diğer yazdığın sorudan sorduğum soruları buradan da cevaplandır olur mu ?
Dedigim gibi pko var bende duzensiz adet yasiyorum en son gecen ayin 9 nda oldum ama oda ilk gun leke seklinde geldi ama gun gectikce kirmizi renge dondu ve arada pihtilarda geliyordu ve tam 8 9 gun surdu bu sekilde
Suan yasadigim daha farkili 2 gun lekelenme yasadim ama gun icinde 2 3 saat aralikli sadece peceteye gelecek sekilde dun bitti yani suan bisey yok lekelenme falan ve gogus hassasiyetim devam ediyorum karin alt bolgemde bi gerginlik var bu sabah test yaptim negatif cikti erkenmi yaptim diye dusundum 28 yasindayim kilomda 55 yani doktorum boyuma gore uygun diyor kilon aslinda sadece ogrenmek istedigim yerlesme kanamasi yasiyan arkadaslar lekelenme bittikden kac gun sonra cift cizgiyi gorduler

Hayatım anlattıklarını incelediğimizde, sanki yaşadıklarının yerleşme kanaması gibi durduğunu belirtmek isterim. Evet belirtilerin var ama testi çok erken yapmışsın geçen ayın 9 unda olduğuna göre sana tavsiyem ay başında bu belirtilerin devam eder ise testi yenilemen. Yani bana kalır ise yüksek ihtimalle durum yerleşme kanaması gibi duruyor hayatım. Umarım hamilesindir. Yerleşme kanaması ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi ve kullanıcı yorumlarını aşağıdaki linkten bulabilsin. Bu arada eved dediğin gibi senin durumunda olup daha sonradan hamile kaldığını öğrenen kullanıcılarımız oldu.

Hayatım anlattıklarını incelediğimizde, sanki yaşadıklarının yerleşme kanaması gibi durduğunu belirtmek isterim. Evet belirtilerin var ama testi çok erken yapmışsın geçen ayın 9 unda olduğuna göre sana tavsiyem ay başında bu belirtilerin devam eder ise testi yenilemen. Yani bana kalır ise yüksek ihtimalle durum yerleşme kanaması gibi duruyor hayatım. Umarım hamilesindir. Yerleşme kanaması ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi ve kullanıcı yorumlarını aşağıdaki linkten bulabilsin. Bu arada eved dediğin gibi senin durumunda olup daha sonradan hamile kaldığını öğrenen kullanıcılarımız oldu.

Cok tsk ederim cok yardinci oldu bu gonderdiginiz bilgiler ozaman ben bi kac gun daha bekliyim test suan yanlis sonuc verme ihtimali var demekki yurtdisinda yasiyorum burda hemen beta yapmiyolar maalesef yoksa ben isterim suphelendigimde hemen gideyim beta testi yaptirmayi gercekten porosödör geregi yapmiyolar hemen cok tsk ederim tekrardan

Evet hayatım belirttiğin gibi yüksek oranda yerleşme kanaması olan kadınların tam da bahsettiği şey bu. Tam yerleşme kanamasında maksimum bir iki gün süren hafif kanamalar bel ve kasık ağrısı buna işaret etmekte. Umarım sizde de öyledir :)

Evet hayatım belirttiğin gibi yüksek oranda yerleşme kanaması olan kadınların tam da bahsettiği şey bu. Tam yerleşme kanamasında maksimum bir iki gün süren hafif kanamalar bel ve kasık ağrısı buna işaret etmekte. Umarım sizde de öyledir :)
Yaaa cok tsk ederim oyle iyi geldiniz ki bana gercekten esimle cok istiyoruz bebegimizin olmasini ilk bebegimizi kayip ettigimiz icin halen icimizdeki yara cok taze hani diyoruz bi bebegimiz olursa belki biraz iyi gelir bize unutmayiz olene kadar ama belki yeni gelen melegimiz bize birazda olsa hayata bakis acimizi degistirir eger positif olursa sizinle paylascam:)

Ay canım benim yaa. Umarım, isminiz gibi nefesss olsun bebek size. Ama bu zorlu süreçte düşmek var kalkmak var morellerinizi mümkün mertebe yüksek tutun. bir gün gelir bebişlere bakarak, bu günleri unutursunuz bile emin olun :) Sevgiler. Hayırlı haberlerinizi almayı ümit ediyoruz.

Geri