gebe
  1. lisan-ı gönül

lisan-ı gönül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında lisan-ı gönül tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi bence yakın zamanda gebe kalacaksın dedi ve progestan 100 verdi adetin 15.günü 2*1 kullancam acaba gebelik oluyada bebek tutunamıyomu dr.düzensizlik için dedi ama başka bişi soramadım korktum bide adetim bitti dün ilişkiye girdik ve benim kanamam oldu her ay farklı bişi yaşamaktan yoruldum benim gibi olan varmı yardım edin lütfen

Polistik overim var Gebelik olabilir mi yoruldum artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Merhaba hanımlar bir konuda sizden bilgi ve yardım almam lazım. Bende polikistik over sendromu var yani ben im adetlerim inanılmaz düzensiz bu hususta bilgisi olan var mı ve bu durumda adeti düzelen varmı tşk ?
  2. SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ?

spiralle gebe kalmak mümkünmü,spiralle hamile kalınırmı,spiralim kaydı hamile kalırmıyım,spiral nasıl takılır,spiral nasıl çıkarılır hakkında bilgiler SPİRALLE GEBELİK OLABİLİR Mİ? Spiralle birlikte gebelik olabilir. Bayan bu yüzden adetlerinin düzenini iyi takip etmelidir. %1 gebelik ihtimali vardır. Eğer spiral yerinden kaydıysa bu ihtimal daha da artar. Eğer spiral ile birlikte gebelik...
  3. gebelik olabilir mi

gebelik olabilir mi

merhaba..gebelik kuşkularım var ve adetim iki gün gecikti.5 aylık evliyim ve önceki aylara bakarak 25 haziranda adet olmam gerkirdi.adet günümden 3 yada 4 gün önce bir kereye mahsus kahverengi akıntı gibi bir şey geldi..pek bir gebelik belirtisi yok aşırı uyku halleri dışında.sizce gebelik durumu var mıdır ??
  4. Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

gebelik testi nedir,gebelik testinde tek çizgi nedir,gebelik testinde çift çizgi nedir,gebelik testim tek çizgi çıktı yinede hamile olabilirmiyim,hamilelik testi hakkında bilgiler Gebelikte evde yapılan idrar testleri için güvenlik ve doğruluk yüzde yüz asla diyemeyiz. Genellikle testlerin bozuk olması ya da henüz hamileliğin çok yeni olması sebebi ile doğru sonuç vermeyi çok sık...

Sayfayı Paylaş