1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Popstar Ahmet Bora Narin Kimdir?

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 Popstar Ahmet Bora Narin Kimdir hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bu gece zorlu bir jüri karşısında ilk sınavlarını vermeye çalışacak olan Popstar 2013 yarışmacılarından Ahmet Bora Narin'i tanıyoruz...

27.10.1993 doğumlu... Lise terk... Halen açık liseye devam ediyor. Kuaförlük ve çıraklık eğitimi almış, erkek kuaförlüğü yapıyor, bunun yanı sıra Bursa-İnegöl’de sahneye çıkıyor. En büyük hayali, hep sahnede kalmak...

2. martin

martin Forum Okuru

Merhabalar. ben Ahmet Bora Narine`e Londra`da calisma teklifinde bulunmak istiyorum lakin ona ulasabileceyim herhangi bir baglanti bulamiyorum. bu konuda kendisiyle irtibatta olan bir kisi yardimci olursa cok sevinirim ... bana BU NUMARADAN 0044-7552689244 ulasa bilirsiniz. simdiden yardim edebilecek sahislara sonsuz tesekkurlerimi iletiyorum...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili martin umarım sizi görür ve buradan size ulaşır :D:D

Popstar Ahmet Bora Narin Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Bora kimdir

Ekrem Bora kimdir

ekrem bora kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri Türk Sineması'nın usta dev isimlerinden olan Ekrem Bora hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler. Bir sinema dergisinin (Yıldız) açtığı yarışma sonucu sinemaya geçti (1953). Alın Yazısı adlı filmle sinemaya başladı (1955). Önemli filmleri: Acı Hayat (Metin Erksan), Suçlular Aramızda (Metin Erksan),...
  2. Popstar Bayhan Kimdir?

Popstar Bayhan Kimdir?

bayhan kimdir bayhan gürhan, popstar bayhan, kimdir, hayatı, biyografisi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 2003 yılında ki Popstar yarışmasıyla adını duyuran Bayhan Gürhan'ın hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; 15 Mart 1980 Adana doğumlu Popstar´ın starı bayhan´in hayatı film gibi.Popstar yarışmasının en güclü adaylarından Adana doğumlu Bayhan Gürhan´ın, henüz 5...
  3. 2013 Popstar Ahsen Erkli Kimdir?

2013 Popstar Ahsen Erkli Kimdir?

Bu konu; 2013 Popstar Ahsen Erkli Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu gece Star Tvde yayına başlayacak olan 2013 Posptar finalistlerinden Ahsen Erkli'yi tanıyoruz... 27.08.1987-Ordu doğumlu... İTÜ Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi... Vokal yapıyor. Annesi dokuz ay önce beyin kanaması geçirmiş ve iki ay bitkisel hayatta kalmış. En...
  4. 2013 Popstar Habibe Gümüştepe Kimdir?

2013 Popstar Habibe Gümüştepe Kimdir?

Bu konu; 2013 Popstar Habibe Gümüştepe Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu gece Star Tvde başlayacak olan 2013 Popstar Türkiye yarışması finalistlerinden Habibe Gümüştepe'yi tanıyalım... 24.02.1989-Aydın doğumlu... Aydın Adnan Menderes Müzik Öğretmenliği mezunu bir müzik öğretmeni... 14 yaşından beri klavye çalan Habibe, babasıyla beraber sahneye de çıkıyor.
  5. 2013 Popstar İsmail Madev Kimdir?

2013 Popstar İsmail Madev Kimdir?

Bu konu; 2013 Popstar İsmail Madev Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Popstar Türkiye yarışması bu gece Star Tv ekranlarında başlayacak. Yarışmanın finalistlerinden biri olan İsmail Madev'i birlikte tanıyalım.. 11.05.1993-Bulgaristan doğumlu... Ortaokul mezunu... Dedesi de şarkıcı olan İsmail ilk kez 13 yaşında sahneye çıkmış ve halen düğünlerde şarkı söylüyor....

Sayfayı Paylaş