Popüler Trend Saç Renkleri Modelleri

Popüler Trend Saç Renkleri Modelleri
Trend saç renkleri 2019 trend saç renkleri bayan 2019 saç renkleri ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

TREND SAÇ RENKLERİ EN ÇOK TERCİH EDİLENLER HANGİLERİ


Saç renkleri denince biz kadınların en çok ilgimizi çeken bir alan. Her sezon en çok tercih edilen renkler trend seçilmekte bu yıl da harika renkler var. Yeni sezonda saç renginden sıkılanlar artık yeni bir görünüm isteyenler için 2019 en trend saç renklerini araştırdık arkadaşlar. Yeni trend saç renklerini incelediğimizde karşımıza çok hoş renkler kadar gizemli baş döndürücü saç renkleri de çıkıyor. Öyle saç renkleri var ki yeni sezon ile yenilenecek ve kendinizi yenilenen saçlarınız ile harika hissedeceksiniz.

2019 saç ombre.jpg


2019 EN TREND SAÇ RENKLERİ BÜYÜLEYİCİ

Özellikle yaza yakışan bir saç rengi açık tonlu parlayan ve doğal görünümlü harika bir renk bebek sarısı ve bebek kumralı saç rengi. Bu iki renge bayıldım. Tabii cildinize zevkinize de hitap etmesi önemli. Kumral renk tonları genelde tercih edilir ama bu sezon ayrıca trend renklerden olması da hoş. Ortalığı kasıp kavuracak saç renkleri arasından öyle bir renk var ki adı jet siyah özellikle beyaz ten ve renkli gözlüler mutlaka tercih etmeli. Yine çok sevilen bir uygulama olan ombre uygulaması bu sezon da sevilen ve tercih edilen saç uygulamalarından. Yine 2019 trend renkleri arasına giren karamel renkler çok tercih edilecek. Yine her ten renginde harika duran koyu kumral saç rengi trend renklerden. Uygulayınca hemen kendi saçınız gibi kullanabileceğiniz bir renk.

yeni trend jet siyah sac.jpg


YENİ SEZONDA SİZİN RENGİNİZ HANGİSİ

Kumraldan tutun da karamellere kadar renkler hanımların ilgi odağı. Örneğin çok koyu bir saçınız varsa buna bakır renkte kalın balyaj attırarak ya da açık ombre uygulayarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine bu sezonun büyüleyici renklerinden biri kar sarısı özellikle yüzünüzü ön plana çıkaracak aydınlanacaksınız ve her cilt rengine de uyum sağlayan bir renk. Tıpkı platin sarı rengine benzer şekilde ama biraz daha açığı platin beyaza yakın bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yine hem kızıl hem kahvenin birleşimi kızıl kahve rengi ile beyaz tenli bayanlara çok yakışacak bir renk olduğunu düşünüyorum. Bu yazımızda da 2019 saç kesim modellerini inceleyebilirsiniz.

bebek sarisi sac rengi 2019.jpg


trend sac rengi bebek kumrali.jpg
 
Üst