Porçöz ve çamaşır suyu birlikte ciğerlere zararlari

• Konbuyu başlatan Porçöz fedaisi
  • Başlangıç tarihi
P

Porçöz fedaisi

Forum Okuru
Porçöz ve çamaşır suyu birlikte ciğerlere zararlari

Porçöz çamaşır suyu melek kadınlar kulübü porçöz çamaşır suyu karışımı forum'da.​

Kızlar dün öyle kötü bir şey yaptım ki çamaşır suyu ve porçöz u karıştırdım tuvalete döktüm ve sonuç mahvoldum aniden kaçmama rağmen tüm nefesime doldu çamaşır suyu ve porçöz. Ne yapmam gerek arkadaşlar yaa çok kötü ciğerlerim. Nefes alırken acıyor resmen. Zehirlenmiş olabilir miyim acaba ben?

Merhabalar
Siz ne yaptınız yaa vallahi ölmediğinize şükredin. Hiç karıştırılır mi deterjanlar hiç. İçerisinde olmadık kimyasallar var ikisinin de bir araya geldiklerinde ise ölümcül sonuçlara sebep olabilir. Zehirlenme de olabilir. Ciğerleriniz tahribata uğramış olabilir mutlaka bir doktora görünün derim ben ki ciğerlerim aciyor nefes alırken diyorsunuz. Çok tehlikeli yaptığınız şey aman diyeyim öldürücü olabiliyor maalesef deterjanları karıştırmak. Hele ki çamaşır suyu ve porçöz tek başına bile zehir diyebilirim nefesinize direkt olarak dokunuyorlar.

Kararan fayanslari temizlemek için aşağıdaki linkte öneriler bulacaksınız hanımlar. "Kararan fayanslarin araları nasıl temizlenir" yazımızı hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Porçöz çamaşır suyu melek kadınlar kulübü porçöz çamaşır suyu karışımı forum'da.​

Kızlar dün öyle kötü bir şey yaptım ki çamaşır suyu ve porçöz u karıştırdım tuvalete döktüm ve sonuç mahvoldum aniden kaçmama rağmen tüm nefesime doldu çamaşır suyu ve porçöz. Ne yapmam gerek arkadaşlar yaa çok kötü ciğerlerim. Nefes alırken acıyor resmen. Zehirlenmiş olabilir miyim acaba ben?
Aman ne yaptın çok çok zararlı iyimizin bari

şuan iyiyim teşekkürler canım ama o an ve sonraki 3 gün ciğerlerim perişan olmuştu şimdi açıldım doktora gittim sorun yok dedi doktor açık havada gezip hava soluyorum sürekli

Geri