postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi

S

secheel

Forum Okuru
postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi
merhaba Beyza hnm,
Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım?

şimdiden tesekkurler

Merhaba beyza hanım dün yazmıştım size bugun tekrar kan verdim ve bu sefer değerim 229 cıktı sizce kaç haftalaık hamileyim

merhaba Beyza hnm,
Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım?

şimdiden tesekkurler

Merhaba ,
Postinor ; korunmasız ilişki sonrası 72 saat içinde alındığında gebeliği önlemek için kullanılır. .Bu ilacın güvenirliği doğru kullanıldığı taktirde %95 tir. İlaçtan sonra görülen kanama ilaca bağlıda olabilir, mens kanaması da .Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Geri