Power pilates nasıl yapılır merak ediyorum

• Konbuyu başlatan Dilaertgrlulu
  • Başlangıç tarihi
D

Dilaertgrlulu

Forum Okuru
Power pilates nasıl yapılır merak ediyorum

Power pilates nasıl yapılır melek kadınlar kulübü power pilates nedir forumda.​

Bir arkadaşım önerdi bunu çok güzel yağ yakıp kas yapıyormuş. Nasıl bir pilates bu gerçekten işe yarıyor mu? Ben de uzun zamandır böyle bir şey arıyordum. Şehir dışında yaşayan arkadaşım almış çok memnunum dedi. Bende düşünmeye başladım ciddi ciddi siz ne düşünüyorsunuz. Power pilates nasıl yapılır tam olarak bilgisini verir misiniz? Power pilates ile ne kadar kalori yaktınız bununla ilgili de bilgi vermenizi istiyorum.

images (7).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Geçenlerde bir arkadaşımız daha sormuştu power plate konusunu. Power pilates ise size aşağıya bir video da paylaşacağım nasıl yapıldığını daha iyi anlarsınız ama biraz ön bilgi verelim. Power pilates vücudun direncini ve dayanıklılığını artıran ve özellikle sırt ve bel ağrılarını hafifleten bir çalışmadır. Bütün vücudu çalıştırdığı için vücudunuzun her kısmını esnekle şir ve kuvvetlenir. Özellikle genel ağrılarda ileri yaşa bağlı olarak çıkan sıkıntılarda duruş bozukluklarında işe yarayabilir.

"Power pilates nasıl yapılır"​

Power pilates ile vücudun direnci ve dayanıklılığı artar dedik doğru nefes alma tekniği ile nefes almanız daha düzenli olur sırt ve bel ağrıları azalır bel sırt ve kemikleri vücudun her yerini kuvvetlendirerek sakatlanmaları önler. Daha dik ve kendinden emin bir duruş kazandırır. Dengenizi daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Dediğim gibi power pilates nasıl yapılır bunu görmek için aşağıdaki YouTube linkini tıklayarak videoda power pilates nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten de "pilates yaparak kilo vermek mümkün mü" pilates ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz aşağıdaki linkten.

Geri