Power plate nedir gerçekten kas yapıyor mu?

• Konbuyu başlatan Kzbngnisi
  • Başlangıç tarihi
K

Kzbngnisi

Forum Okuru
Power plate nedir gerçekten kas yapıyor mu?

Power plate nedir melek kadınlar kulübü power plate ev tipi forum'da.​

Merhaba arkadaşlar ya size şu power plate nedir tam olarak? Ev tipi olanları varmış bu işe yarayan bişey mi acaba? Spor yapmaya salona gidemiyorum evde kondisyon yapmak ve evde kaşlarımı güçlendirmek için almayı düşünüyordum acaba alıp memnun kalan var mı bu alet ile. Nasıl performans bakımından kilo vermenin dışında kasları güçlendiriyor mu? Power plate nedir etkileri hakkında bilgiler vermenizi istiyorum. Power plate ev tipi fiyatı nedir nereden alabilirim arkadaşlar?

images (2).jpeg

Merhabalar
Evde spor yapmak için biraz insanın içinden şevk gelmesi lazım valla ben evde çok deniyorum ama olmuyor biraz dışarıdan insanlardan görünce gaza gelmek gibisi yok. Örneğin spor salonunda da öyle insanlar birbirlerine bakarak gaza gelebiliyor. Ama tabii spor salonlarında fırsat ve imkanı olmayan kişiler evlerini spor yapma alanı olarak tercih edebiliyor. Evde spora başlarken kesinlikle bir motivasyon kaynağı ve bir düzen oluşması gerekir. Yoksa kısa sürede sıkılıp sonlandırabilirsiniz. Evde spor yapmak için iyi bir makinedir power plate.

"Power plate nedir ne işe yarar?"​

Power plate nedir sorunuza şöyle cevap verelim. Tüm vücuda güçlü bir titreşim sağlayarak insan vücudu üzerindeki yer çekimi kuvvetini 6 katı artırarak kaslar ve vücudu daha fazla hızlı ve düzenli çalıştırıyor. Power plate ürettiği titreşim kaslara enerji olarak transfer ediliyor. Haftada düzenli olarak kullanılırsa eğer özellikle vücudu sıkılaştırıcı ve kondisyon artırıcı bir özellik sunuyor. Kilo verme kat sayısı da artıyor elbette. Bu titreşim sayesinde yağ yakımı da artıyor.

Spor yapma konusunda evde mi spor salonunda mi spor yapmak daha iyi bunun için dilerseniz aşağıdaki linkten "evde spor mu salonda spor mu önerirsiniz?" Yazımız aşağıdaki linkte.

Geri