Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Poyraz Karayel-İlker Kaleli elleri ellerime
< Konu Resmi..>
İlker Kaleli Elleri Ellerime (Poyraz Karayel) Şarkı Sözleri
Seni gördüm göreli

Şaşırdım, dolaşırım bir başıma Seni bildim bileli
Kaçırdım şu aklı başımdan
Elleri ellerime
Gözleri gözlerime
Saçları saçlarıma
Karışan bir sen olsan

Seni gördüm göreli Şaşırdım, dolaşırım bir başıma
Seni bildim bileli
Kaçırdım şu aklı başımdan
Elleri ellerime
Gözleri gözlerime
Saçları saçlarıma
Karışan bir sen olsan

Poyraz Karayel İlker Kaleli Kimdir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çukur son bölümün son sahnesinde çalan ceylan parçasının sözleri Çukur son bölümün son sahnesinde çalan ceylan parçasının sözleri
Show tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi "Çukur" son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi yine başardı. İdris Koçovalı, vartolu Saadettin gerçek adı ile oğlu Salih'in yanına gelerek hem onu dinledi hem de kendi anlattı. Bir oğlu...
Reytingli Diziler 0
Poyraz Karayel 47.ci Bölüm Son Fragman Poyraz Karayel 47.ci Bölüm Son Fragman
Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Poyraz Karayel" geçen hafta ki heyecan dolu bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Adil Topal'ın talimatı ile Sefer ve Sema'yı oyuna getiren adamlar, Sefer'in gözleri önün de...
Reytingli Diziler 0
Poyraz Karayel Dizisinden En Güzel Replikler Poyraz Karayel Dizisinden En Güzel Replikler
Kanal d ekranlarının sevilen dizilerinden "Poyraz Karayel" ekran başındakilerin beğenisini kazanarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Poyraz ve Ayşegül aşkının yanısıra dizi de geçen kara mizah diziyi izleyenler tarafından beğeni ile takip...
Reytingli Diziler 0
Poyraz Karayel 27.ci Bölüm Yeni Fragman Poyraz Karayel 27.ci Bölüm Yeni Fragman
Ekranların fenomen dizisi"Poyraz Karayel" izleyiciyi ekran başına kitlemeye devam ediyor. Yeni sezonun başlaması ile birlikte ekranlara bomba gibi bir giriş yapan dizi, kadrosuna dahil ettiği süpriz oyuncular ile büyük beğeni alıyor. Adil Topal...
Reytingli Diziler 0
Poyraz Karayel İlker Kaleli Kimdir? Poyraz Karayel İlker Kaleli Kimdir?
poyraz karayel ilker kaleli, ilker kaleli kimdir, ilker kaleli biyografi, poyraz karayel dizi oyuncuları Ekranların yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicisi ile geçen hafta oynanan ilk bölümü ile buluştu. İlk bölümün oynaması ile...
Reytingli Diziler 0