Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den !

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den !
Bu konu, Pratik Külotlu Abdest Çorabı Dore'den konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, namaz kılıyorsanız ve kışın doğal olarak külotlu çorap giyiyorsanız (ki ince külotlu çorap yazın da giyilebiliyor) , dışardayken abdest almak sizin için çok zor oluyordur. İşte bunu düşünen Dore Çorap pratik abdets çorabını piyasaya sürdü. Burundan açılan ve sıyrılabilen külotlu çorap sayesinde artık rahatça abdest alabilirsiniz..

abdest_corabi-2d7.jpg

Kadınlarda özellikle külotlu çorap ile abdest almanın büyük sıkıntıya neden olduğunu bilen Dore Çorap, gerek dışarıda gerek iş yerinde hem vakit kazandıracak hem de abdest almayı kolaylaştıracak Dore Pratik Çorap ile bayanların kurtarıcısı olmaya aday. Dilerseniz külotlu, dilerseniz dizaltı olarak tercih edebileceğiniz Dore Pratik Çorap, sadece abdest alırken değil pedikür yaptırırken de büyük kolaylık sağlıyor.

Dore Pratik Çorap’ın hem külotlu hem de dizaltı seçenekleri, siyah ve ten rengi alternatifleriyle her türlü zevk ve ihtiyaca hitap ediyor. Ayrıca Dore Pratik Çorap’ın külotlu modelinde 46 beden ve üstü bayanlara yönelik 4 numara XL ve 5 numara XXL panel ağlı, maksi bedenleri de mevcut.

Çorapların fiyatı 7.35 TL

çorap demeyin bana yaaa :) çorap hastasıyım bugün gittim 10 tane çorap aldım ay o harika ay bu güzel derken :D değişik çoraplar gördümü kendimi kaybediyom.neyseki ucuz bişeyin hastasıyım pahalı olsaydı napardım bilmem bu çorap tutkusuyla hahaha

Geri