1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir hafta falan ondan bir şey çıkmamış olabilir mi? predictor kullananlardan bilen var mı acaba testten sonra silik de olsa hiç çizgi çıkmayan var mı? yoksa alttaki çizginin yerimi belli oluyor böyle silik silik yardım edin lütfen kafam çok karıştı.
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
    Silik çıkması gebelik var anlamına geliyor bi kaç gün daha bekleyip testi yenileyin

3. ozlmozlm

ozlmozlm Forum Okuru

Bende ayni marka testi bugün yaptim cok silik cikti bu ne anlama gelir

4. seher koç

seher koç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hamile olduğumun ortaya çıktığı test.. ozlmozlm

Ekli Dosyalar:

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  2. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  3. predictor gebelik testi silik çıktı

predictor gebelik testi silik çıktı

dün gece erken gebelik testi yaptım bugun adet olmam gerekiyor hiçbir belirtim olmadıgı için gebelikten şüphelendim 2. çizgi hemen silik çıktı sizce hamilemiyim ???
  4. Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

idrar testi yaptım ikinci çizgi silik kan testi yaptım 1.20 aetim 4 gün geçti ve mide bulantım var fakat adet olacakmışım hissi yok hiç :( biri bişey desin lütfen
  5. Hamilemiyim regl döneminden önce test yaptım 2. çizgi çıktı ?

Hamilemiyim regl döneminden önce test yaptım 2. çizgi çıktı ?

merhabalar ben regl döneminden önce test yaptım 2 çizgi cıktı kan verdim 6,28 cıktı regl oldum yalnız noprmalde 1 hafta olurken 3 gün oldum kan değerim 1,4 cıktı yani düşük çıktı bugün tekrar kan verdim sonucu bekliyorum sizce hamilemiyim lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş