Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında bilgi
Kızlar ben Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında detaylı bir bilgi istiyorum. Bunu hangi aşamada kullanıyloruz. Hamile kalamayanlar mı kullanıyor misal ben 1 yıldır hamile kalamıyorum bunu nasıl kullanacağım. Çatlama iğnesi diyorlar ama bana net bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.

Kızlar ben Pregnly Yumurta Çatlatma İğnesi hakkında detaylı bir bilgi istiyorum. Bunu hangi aşamada kullanıyloruz. Hamile kalamayanlar mı kullanıyor misal ben 1 yıldır hamile kalamıyorum bunu nasıl kullanacağım. Çatlama iğnesi diyorlar ama bana net bir bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ediyorum.

Doktor kontrolündeyseniz çatlatma iğnesinin yanında klomen,serophene gibi yumurta geliştirici haplardan yada gonal-f gibi yumurta geliştirici iğne kullanırsınız bu haplar yada iğne adetin 5. günü başlatılır genellikle ve doktorunuz yumurta gelişiminizi inceler yumurtalar istenilen büyüklüğe geldiği zaman (20mm) çatlatma iğnesini olursunuz ve aynı gece bir gün sonrası ilişki önerilir bu işlem aşaması aşılama döneminde de geçerlidir.

Geri