Etiketler:
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0

Prenses lea beresi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Görünümü çok ilginç..Yapımı kolay..Hiç bu modeli görmemiştim..Kızıma örmeyi düşünüyorum.Örün sizde prenses lea gibi giyin..Yapanlara kolay gelsin:)
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Malzemeler: Nako Angoramatik,
    Şiş No: 5.5

Yapılışı:
    70 ilmek başlanır.12 cm düz örgü örülür.Sonra üç ilmekte bir kesilir.Dört sıra örülür.Bu sefer iki ilmekte bir kesilir.Tekrar dört sıra örülür ve iki ilmekte bir kesilir.İlmekler ikişer ikişer kesilir.İki sıra daha örülür.Tekrar ikişer ikişer kesilir.Bir sıra örüldükten sonra kalan ilmekler tığla veya iğneyle toplanır.
    Kulaklar: 16 ilmek başlanır ve 65 cm. örülür.İçleri elyafla doldurulup dikilir, gül böreği yapar gibi kıvrılır.

.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    farklı görünüyooooor.ilginç yani

3. talihsizim ben

talihsizim ben Forum Okuru

yaaa ufff bana yardım edin allah aşkına yav istdiğim şei bulamıorum bn yaaa derya baykalda grdm ama şimdi yok hiçbi sitede ltfn bana cvp falan yazn tmm mı?!!!

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    neyle ilgili bilgi aradığınızı yazarsanız yardımcı olabiliriz :)

Prenses lea beresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses Saltası

Prenses Saltası

Prenses Saltası Malzemeler: - 3 adet havuç, - 1 adet yeşil elma, - 3 yemek kaşığı yoğurt, - 2 yemek kaşığı mayonez, - 1 diş sarmısak, - 1 çay bardağı fındak veya ceviz, - 2 yemek kaşığı zeytinyağı, - 1 çay kaşığı kırmızı pulbiber, - 6-7 adet kornişon turşu. Yapılışı: Havuçları kazıyıp rendeleyin. Elmayı soyup rendeleyin. Yoğurt, mayonez, dövülmüş sarmısak, iri dövülmüş fındık veya ceviz ilave...
  2. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  3. Bisküvili Prenses Tatlısı

Bisküvili Prenses Tatlısı

halley prenses tatlısı halley tatlısı bisküvili prenses bisküvili MALZEMELER Alt için: 5 su bardağı süt 1 su bardağı şeker 1 su bardağı un 1 paket margarin 1 paket kakaolu bisküvi Üst için: 1 su bardağı süt 1 su bardağı su 1 su bardağı şeker 3 yemek kaşığı un 1 yumurta sarısı HAZIRLANIŞI Un, şeker, süt, margarin bir tencereye koyulur ve kaynayıp puding kıvamına gelinceye kadar karıştırılır....
  4. Hikaye:Pamuk Prenses

Hikaye:Pamuk Prenses

pamuk prensesin hikayesi pamuk prenses hikayeleri prenses hikayesi hikaye oku Hikaye:Pamuk Prenses Bir kış günü bir kraliçe pencerenin önünde dikiş dikerken iğne eline batmış. Hemen bir parça pamukla elinden akan kanı silmiş. Keşke demiş kraliçe ” teni şu pamuk kadar beyaz, dudakları kan damlası kadar kırmızı ve saçları şu pencerenin pervazı kadar kara bir kızım olsa.” Bir gün kraliçenin...

Sayfayı Paylaş