Etiketler:
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Prensesin olabilir miyim ?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sevgi denen tek kelime, yanlız senle düştü dilime
    ne olur dön küçüğüm yaralı kalbime.
    Sana olan aşkımı tüm alem duysun.
    Eğer bir gün senden başkasını seversem,
    beyaz teninin bana kefenim olsun.

Biliyorum bana dönmem zor,
    ama imkansız değil.
    Zoru başarabiliriz.
    Ama imkansız zaman alır.

Gözler dudakların söylemeye
    cesaret edemeyeceği şeyleri
    açığa vuracak kadar cesurdur.
    Gözlerine baktım ya hani
    o an anlatabildisem zaten anlamışsındır
    .

Başını kaldırsaydım o cam gözlerine düşecektim.
    Hani bir an müzik sonsuza çalıyordu ya
    bitmeyecekmiş gibisine gözlerinin gözlerime
    çakıldığı an varya o an gözlerimden girdin kalbime
    şimdi taht kurdun yüreğime
    prensesi oldun. şimdi sana diyeceğim tek şey kaldı.

O geceden sesleniyorum sana
    seni çok seviyorum
    imkansız değilse prensesin olabilir miyim ?

**alıntı**

Prensesin olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depresyonda olabilir misiniz

Depresyonda olabilir misiniz

En az son iki haftadan beri aşağıdaki sorulardan en az beşine tam puan veriyorsanız sizde DEPRESYON sorgulanmalıdır.Puanlarınızı toplayın ve testin sonunda aldığınız puanın bulunduğu aralığı okuyun. 1 - Çökkün bir ruh hali,ilgi kaybı yada yaptıklarından zevk alamama 0) Hiç bir zaman 1) Ara sıra 2) Çoğunlukla 3) Her zaman 2 - Günlük işlerimi yapmaya karşı isteksizim 0) Hiç...
  2. Telefonum bozulmuş olabilir mi?

Telefonum bozulmuş olabilir mi?

Görmüş olduğunuz gibi bu telefonu kullanıyorum 2010 ocak ayında aldım ve şu güne kadar biçok şekilde telefonu düşürdüm :D bugünlerde bir sorunum var telefonumu sabaha kapalı buluyorum hemde sarjlı olduğu halde kapalı duruyo. açıp kapama tuşuda sanırım artık calısmıyor arka bataryayı çıkarıp açıyorum :S telefoncuya götürücem ama zamanım olmuyo malum okul falan sizce bataryasımı...
  3. Herkes mentalist olabilir mi?

Herkes mentalist olabilir mi?

Herkes mentalist olabilir mi? kardeşim mentalist olmak istiyorum diye tutturdu acaba nedir bu mentalist ve herkes mentalist olabilir mi?
  4. Gizli Epilepsi olabilir mi?

Gizli Epilepsi olabilir mi?

Merhaba Enis Bey; benim size bir sorum olacakdı. Eşim 29 yaşında ve epilepsi gibi bir tür bayılmaları oluyor. bu cumartesi gecesi bayıldı. şöle anlatayım eşimin 2006 yılından bu yana çok sık olmasa bile bir tür hastalığı var ama doktorlar tanı koyamııyorlar eeg tomografi hepsini yaptırdık hepsi temiz çıktı ama bayılmaları devam ediyo. bayıldığında kasılıyo bundan iki ay önce yine olmuştu Halk...
  5. Herkes şehit olabilir mi?

Herkes şehit olabilir mi?

Kimler şehittir? Şehitler çürür mü? CEVAP Herkes şehit olamaz. Şehit olmak veya şehitlik sevabına kavuşabilmek için müslüman olmak şarttır. Ne yaparsa yapsın, nerede, nasıl ölürse ölsün veya öldürülsün müslüman olmayan şehit olmaz. Müslüman bir kimse, çok günahkâr olsa da, hatta İbni Nüceym hazretlerinin fetvasında bildirdiği gibi, günah işlerken mazlum olarak öldürülse, şehit olur....

Sayfayı Paylaş