prensi bulana kadar öpülen kurbağalar

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
prensi bulana kadar öpülen kurbağalar
ayak öpme oyunları prenses kurbağa öpme oyunu kurbağa büyüsü oyunu prenses kurbağayı oyunları prens büyüsü
Prenses öpüyor ama, kurbağa yine kurbağa, büyü bozulmuyor, sebepleri neler olabilir diye biraz düşündüm, derin araştırmalar yaptım sonuçlar aşağıda;

*Aslında öpenin de prenses değil, prenses kılığında kurbağa oluşu, ee ne oluyor kurbağa kurbağayı öpünce büyü bozulmuyor.

*Prenses dudağının ucuyla, içi istemeden öpüyor ve büyü bozulmuyor kurbağalığa yine devam.

*Prenses lezbiyen, kurbağa gay o yüzden sadece hikaye olsun diye öpüşüyorlar, ama bu cadı büyüsü, yermi öyle sahte şeyleri , haliyle büyü bozulmuyor.

*Prenses öptüğü sırada, kurbağa aklından pis şeyler geçiriyor “ulan bi prens olayım atıcam seni yatağa” gibi, öyle olunca da romantizim, duygusallık yerini şehvete bırakıyor, sonuç malum büyü bozulmuyor.

*Prenses aslında sarayda kalmış; kurbağa, kaplumbağa, uğur böceği, dana ,öküz ne bulursa öpüyor, şans işte, prens çıkarsa kurtulurum bu saray hayatından diye, umut dünyası, prensesin aklında bunlar olunca kurbağayı öptüğünde büyü bozulmuyor.

*Prenses dudaklarına botoks yaptırdığı için, kurbağayı öptüğünde bir sinerji, bir çoşma, kalpte bir amuda kalkma olmuyor, bu da ne yazık ki büyüyü bozmaya yetmiyor.

*Prenses, taksim‘den prenses kıyafetini alıp giyen, aslında bir kurbağa avcısı, kurbağaları avlayıp uzak doğuda yemek fabrikalarına satıyor, geçimini böyle sağlıyor, dayı oğlu ile birlikte bir kurbağa yakalama ve rehabilitasyon merkezi var, hep öpme vaadiyle kandırıyor kurbağaları ama bu sefer yemiyor, kurbağa prensin amca oğlu mit’te hemen haber veriyor.

*Prenses, james blunt tan good by my lover‘ i söylediği anda kurbağa ile karşılaşıyor, kurbağanın dilindeki şarkı mustafa topaloğlu‘ ndan geri zekalı sevgilim benim, haliyle ne öpüşme ne büyü hak getire ayrı dünyaların canlıları onlar.

*Prenses tam kurbağayı öpeceği sırada, kurbağa bir şeyler içermisin diye soruyor, evet cevabına karşılık kurbağa soteden bir gazoz şişesi çıkarıyor, prensesin aklına nuri alço ve gazoz efsanesi geliyor, öpüşme olamıyor.

Kurbağa murbağa ben öperim, büyü bozulsun bozulmasın bana ne, kurbağayı da öperim, prens olursa onuda öperim, öperim kardeşiiiim diyenlerede saygılıyım onlara susuyorum.

Tavsiyem; neyi, niçin, neden öptüğünüze dikkat edin , kurbağa prens olup olmadığını anlamanın tek yolu öpmek değil.
Diyelim ki öptünüz ama kurbağalık devam ediyor, çok seri uzaklaşın asla prens olamazlar.

*Prenses aslında sarayda kalmış; kurbağa, kaplumbağa, uğur böceği, dana ,öküz ne bulursa öpüyor, şans işte, prens çıkarsa kurtulurum bu saray hayatından diye, umut dünyası, prensesin aklında bunlar olunca kurbağayı öptüğünde büyü bozulmuyor aman ben bunu çok begendim ne bu ablam

Geri