Prezervatif İçimde Kaldı Hamile Kalır Mıyım?

Gecekusumsi

Üye
Üye
Prezervatif İçimde Kaldı Hamile Kalır Mıyım?

Prezervatif içimde kaldı hamile miyim ? Prezervatif vajinamın içinde kaldı bu durumda olanlar olan kadınlar yardım

Merhabalar, prezervatif ile korunmalı ilişki yaşarken partnerimin prezervatifi çıktı ve içimde kaldı. Bu iki kez yaşandı. Fakat ikisinde de henüz boşalmamıştı fakat içinde zevk suyunun olduğunu gördüm. Sizce hamile kalır mıyım? Yumurtama döneminin son günlerindeyim. Yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi hayatım prezervatifi içinde bırakmayı nasıl başardınız anlamıyorum şunu anlat öncelikle prezervatif içinde kaldı ucu dışarıda mıydı hayatım ?

Vallahi hayatım prezervatifi içinde bırakmayı nasıl başardınız anlamıyorum şunu anlat öncelikle prezervatif içinde kaldı ucu dışarıda mıydı hayatım ?a
sanırım ilişki esnasında ereksiyon oluşunu kaybetti. O yüzden çıktı farketmedik. İlkinde çok fazla içerde değildi hemen aldık fakat ikincisinde baya içeri girmişti o yüzden ucu hangi tarafta olduğunu bilmiyoruz direkt içerden çıkarmak zorunda kaldık. İkisinde de henüz boşalmamıştı zaten hiç boşalma olmadı. Sadece içinde zevk suyu olduğunu gördüm

Tamam hayatım net bilgiler için teşekkürler ben hamile kalacağınızı açıkçası pek düşünmüyorum gene de böyle durumlarda ertesi gün hapı kullanmanız, olası hamileliğin önüne yüzde elli oranın da geçecektir. Adet olmayı beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. İhtimal vermiyorum hamilelik için. Sevgiler.

Tamam hayatım net bilgiler için teşekkürler ben hamile kalacağınızı açıkçası pek düşünmüyorum gene de böyle durumlarda ertesi gün hapı kullanmanız, olası hamileliğin önüne yüzde elli oranın da geçecektir. Adet olmayı beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. İhtimal vermiyorum hamilelik için. Sevgiler.
teşekkür ederim cevabınız için, emin olduğum tek şey boşalmanın olmamış olması ve içindeki sıvının büyük çoğunluğunun prezervatifin içinde kaldığı. Fakat sızma ikinci kez tam içerde kaldığında olmuştur diye endişelendim.
Regl olmama 1hafta-10 gün kadar var. Durumu bildiririm neler olduğunu

Tamam hayatım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Ama lütfen biraz daha dikkatli ol Allah korusun hamile kalabilirsin.

Geri