Prezervatif kullanacağım hamile kalır mıyım ?

• Konbuyu başlatan Esilanazli
  • Başlangıç tarihi
Tamam yapabilirsin. Ne olursa olsun geç ya da erken... yani gebelik var ise yüzde yüz çıkacaktır kan testini yaptırabilirsin...

Oh çok şükür hiç hazır değildim buna. Bazı yerlerde geç döllenme ise çıkmaz diyor bu ne kadar doğru

Tahlil yaptığınız halde, hemde bunun sonucu yüzde yüz doğru olduğu halde siz hala hamilemiyim diye bakıyorsunuz. Takmayın sağda solda yazanlara geç döllenme vs yok safsata onlar hamile değilsiniz bu kadar basit :)

Merhaba ben bugün de adet olmadım ara sıra adet sancısı hissediyorum ama acaba ne yapsam sizce stresli olduğum için gecikmiş olabilir mi aile hekimine gitsem adet sokturucu yazar mi

Merhaba ben bugün de adet olmadım ara sıra adet sancısı hissediyorum ama acaba ne yapsam sizce stresli olduğum için gecikmiş olabilir mi aile hekimine gitsem adet sokturucu yazar mi

Merhaba, adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına görünmeniz gerekiyor. Yapılacak hormon tetkitleri ve muayene durumunuz hakkın da bilgi verecektir. Aile hekimi gerekirse adet söktürücü reçete edebilir.

Kusura bakmayın sürekli yazıyorum ama geç döllenme gerçekten çok korkuttu beni. Nasıl oluyor geç döllenme yani ayın 15 inden sonra ilişkiye hiç girmemiş olmama rağmen böyle bişey mümkün mü kan testi yanıltıcı olabilir mi erken falan yaptırmadım değil mi

Geri