Prezervatif yırtıldı, 1 saat içinde ella kullandım.

E

Ezelcebir

Forum Okuru
Prezervatif yırtıldı, 1 saat içinde ella kullandım.
Merhaba hocam. 17 haziran günü prezervatif yırtıldı ve icime boşalma oldu. Fark edip 1 saat içinde ella kullandım. Normal adet tarihim 25 haziran olmalıydı fakat ben 21 haziranda adet oldum (yerleşme kanaması mı bilmiyorum o yüzden şunu diyebilirim: normal adet dönemim çok ağrılı gecer, bu sefer 1 gun cok agrim oldu ve diğer günler az agrım oldu, bazen ise hiç (dolorex ictim). Normal adet dönemindeki kadar yoğun ve kırmızı kanama yaşadım, bugun ise daha az, bugun 24 haziran).
Gebe kalma ihtimalim nedir, bu yerleşme kanaması mıdır? Hangi tarihte evde idrar testi yapmalıyım? Cok endişeliyim. Lütfen yardım edin..

Selamlar Ezelcebir, Öncelikle ertesi gün hapları sizi gebelikten yüzde yüz korumayacaktır. Kanıtlanmış etkinliğinin yüzde elli olduğunu lütfen unutmayınız. Siz haziran ayında adet olmuşsunuz. Bir gün geçtiğini söylüyorsunuz normal adet kanaması gibi de değilmiş aslında yerleşme kanaması dediğimiz şeşe benziyor ama siz bugünde azda olsa olmuşsunuz ben ihtimal olduğunu düşünmüyorum ama gene de bi tahlil yaptırın isterseniz. Bence hamile değilsiniz bu kadar basit değil hamile kalmak bilginiz olsun.

Geri