Prezervatifle hamile kalınır mı kızlar ?

mikimagus

Üye
Üye
Prezervatifle hamile kalınır mı kızlar ?

Prezervatifle hamile kalınır mı prezervatif kullanıp hamile olanlar var mı melek kadınlar kulübü forum'da

2 kasım tarihlerinde cinsel ilişkim oldu prezervatifle korunduk ve erkek arkadaşım içimdeyken prezervatife boşaldığını söyledi prezervatifte bir yırtık yoktu ve 2 saat sonra ertes72 kullandım kusma yoktu ama ishal durumum vardı adetim genelde ay sonunda oluyordu fakat hala adet olmadım adet günüm ne kadar geçti tam olarak bilmiyorum (tahmini 7 gün gecikti) dün idrar yoluyla gebelik testi yaptım negatif görünüyordu bu ay çok kilo aldım (7 kilo) bi de acaba hamilemiyim gecikmesinin sebebi nedir lütfen cevap verir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Mikimagus, hayatım konunun cinsellik bölümüne taşıyarak başlığın anlaşılır şekilde olmasını sağladım bilgin olsun. Gelelim soruna. Hayatım prezervatifte delinme yırtılma olmadı ise hamile kalma ihtimalin sıfır. Bir yırtık olmadığını belirtmişsin ve bunla da kalmayarak ertesi gün hapı kullanmışsın hamile olma ihtimalin yok hayatım. Adet olamamanın başka nedenleri olabilir. Ama yüzde yüz hamile değilsin durum ortada hayatım.

Ayrıca yukarıdaki konuları da incele hayatım. Hangi durumlarda adet gecikir aşağıda bi site yazmış onuda inceleyebilirsin hayatım.

Selamlar Mikimagus, hayatım konunun cinsellik bölümüne taşıyarak başlığın anlaşılır şekilde olmasını sağladım bilgin olsun. Gelelim soruna. Hayatım prezervatifte delinme yırtılma olmadı ise hamile kalma ihtimalin sıfır. Bir yırtık olmadığını belirtmişsin ve bunla da kalmayarak ertesi gün hapı kullanmışsın hamile olma ihtimalin yok hayatım. Adet olamamanın başka nedenleri olabilir. Ama yüzde yüz hamile değilsin durum ortada hayatım.

Ayrıca yukarıdaki konuları da incele hayatım. Hangi durumlarda adet gecikir aşağıda bi site yazmış onuda inceleyebilirsin hayatım.

Allah razı olsun abla çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın

Geri