Prezervatifle ilişki yaşadım hamilelik riski var mı ?

Gulselverrr

Üye
Üye
Prezervatifle ilişki yaşadım hamilelik riski var mı ?
Adetimden 2 gün önce prezervatifle korunarak cinsel ilişkim oldu bir kaç defa prezervatif olmasına rağmen partnerim içime boşalmadı dışarıda boşaldı. Her ilişki sonrasında da cinsel organını yıkadıktan sonra ikincisi oldu. Prezervstifleri kontrol ettik yırtık delik olmadığına da eminiz. İlişki olduğunda adetime 5 gün vardı fakat ben 3 gün erken regl oldum. Dün akşam kahverengi lekeyle geldi sonra hafif kana dönüştü ve sabah 5 e kadar neredeyse pedime hiç bişey değmemişti çok şüphelendim ağrım sancım kesilmişti. fakat sabah adet sancım adet ağrım başladı ve kanamamda tamamen başladı kanamam aşırı yoğun değil biraz az ama baden pıhtılı kanda geliyor. İlk kez böyle bir şey yaşadım önce gelmedi bir gün sonradan geldi. Bu anlattıklarım doğrultusunda hamile olma olasılığım var mı? Yani şuanda ben adet görüyorum gelen kan adet kanıdır değil mi nolur detaylı yardım edin

Selamlar gülsever, konuyu cinsellik bölümüne taşıdık. Şimdi gelelim soruna. Anladığım kadarı ile siz biraz durumu sıkıntı haline getirmişsiniz. Prezervatif, dünya üzerinde kullanılan en önemli ve yüzde yüz koruyuculu yöntemlerden birisidir. Sıfır prezervatiflerde asla ama asla delik olmaz. Regl de olmuşsun. Hiç bi sıkıntı yok hayatım böyle hamilelik olmaz. Pıtlı kan kahverengi lekeler normal hayatım. Hamile olma olasılığın yok zaten adet oluyorsun bilgin olsun.

Çok teşekkür ederim kahverengi lekeden sonra uzun süre kan gelmediği için çok endişelendim ama sabahına geldi. Öncesinde de adet belirtilerimi yaşamıştım göğüs ağrılarım kasık ağrılarım vs. Aşırı yoğun olmasa da bir ped doluyor bir kaç saat içinde ağrımda var. Regl kanaması bu sizin yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla. Birde son olarak sorum ilişki adete yakın olduğu için şimdi de regl gördüğüm icin artık hamilelik imkansız değil mi Allah razı olsun sizden beni çok rahatlattınız

Hayatım hamile kalabilmen için yumurtlama döneminde olman gerekiyor. Bunu bilmen gerekiyor bir kadın olarak. Ha deyince hamilelik taaa eski türk filmlerinde kaldı hayatım. Riskin yok diyebilirim. Rahat ol sıkıntı yapma. Her türlü önlemi almışsın mümkün mü hamile kalman ? Tabiki değil.

Hayatım hamile kalabilmen için yumurtlama döneminde olman gerekiyor. Bunu bilmen gerekiyor bir kadın olarak. Ha deyince hamilelik taaa eski türk filmlerinde kaldı hayatım. Riskin yok diyebilirim. Rahat ol sıkıntı yapma. Her türlü önlemi almışsın mümkün mü hamile kalman ? Tabiki değil.
Merhaba yeni konu açmıştım fakat sizden yanıt almak çok isterim o yüzden eski konu üstünden yazıyorum. yumurtlama günüme takvimime göre 4 gün var. Bugün prezervatifle korunarak cinsel birlikteliğim oldu. İki üç defa. Prezervatifler de yırtık delik olmadığına eminiz kontrol ettik. Ve partnerim prezervatif olmasına rağmen içimden çıkıp dışarıda boşaldı. Bu durum risk taşır mı? Her ilişki sonrası vücudunu yıkadı temizledi. Sonra ikinci ilişki gerçekleşti. İlk ilişkide prezervatif ben partnerimin içinden çıktıktan sonra benim içimde kaldı ama her hangi bir boşalma söz konusu değildi pozisyon değiştirirken çıktı. o prezervatifi de tekrardan kullanmadık attık. Risk var mı bu durumda? Yalnızca zevk suyundan huylanıyorum çünkü ele bulaşan veya yatağa geçen zevk suyu vajinama temas ettiyse diye. Bu yazdıklarım doğrultusunda risk var mı adetime tam 18 gün var şuan teşekkürler detaylı cevap verirseniz çok sevinirim…

Selamlar, hayır hayatım hayır sıfır sıkıntı dünyanın en risksiz korunma yöntemidir prezervatif. Eğer delik yok ise hiç sıkıntı yok. Rahat olabilirsin. Daha detaylı nası anlatayım bilemedim detaylı cevap istemişsiniz :)

Yaaa çok teşekkür ederim sizeee. Delik olmadığına eminiz ama dediğim gibi iki kez pozisyon değiştirirken içimde kaldı prezervstif ama değiştirdik attık onu. Tek şüphelendiğim partnerim penisine elledikten sonra bana dokundu zevk suyu geldiyse vs diyeydi. Partnerime sordum geldi mi eline bi ıslaklık bi zevk suyu diye gelmedi dedi. Dönem olarak ta yumurtlama dönemime 4 gün olduğu için biraz endişelendim. Tüm bunlar doğrultusunda rahat olabilir miyim ablacım ??? Bir konu açtım lavinya adlı kullanıcı riskli durum dedi size yazdıklarım hakkında da o yüzden ayrıyetten size de sormak istedim

Hayatım içinde kaldığında ucu dışarıda mıydı yoksa içine dökülme oldu mu ? Dökülme olmadı ise sıfır sıkıntı sıfır endişe hayatım.

Ablacım prezervatifin takıldığında altta kalan kısmı yani lastik gibi olan bariyeri dışarı doğru idi yani direk yatış pozisyonunda penisten çıkmış öylece kalmıştı. Anlatabildim mi ? Bu durumda var mı

Geri