Prezervatifle ilişki yaşadım hamilelik riski var mı ?

Tamam hayatım cam gibi anlattın sıkıntı yok. Hiç bir şekilde hamile kalamazsın tam anlamı ile korunma yaşamışsın. Yani erkek arkadaşın eline boşalacak elinde meni var iken vajinana dokunup içine gircek parmağıyla belki o zaman risk olabilir harici sıfır risk hayatım sıkıntı yapma hamile olamazsın.

Hayatım içinde kaldığında ucu dışarıda mıydı yoksa içine dökülme oldu mu ? Dökülme olmadı ise sıfır sıkıntı sıfır endişe hayatım.
Bir de en son ilişki de ben doğrulunca partnerimden orezervatif çıktı ama prezervatif yere düştü içimde kalmadı. Partnerim de sonrasında penisine yeni prezervatif açıp taktı asıl beni huylandıran bu oldu aslında. Elini penisine dokunduktan sonra yeni prezervstifi taktı elinden boşalma menisi bulaşamaz yoktu, zevk suyu bulaşmış olabilir mi ihtimali beni korkuttu
Hayatım içinde kaldığında ucu dışarıda mıydı yoksa içine dökülme oldu mu ? Dökülme olmadı ise sıfır sıkıntı sıfır endişe hayatım.

Tamam hayatım cam gibi anlattın sıkıntı yok. Hiç bir şekilde hamile kalamazsın tam anlamı ile korunma yaşamışsın. Yani erkek arkadaşın eline boşalacak elinde meni var iken vajinana dokunup içine gircek parmağıyla belki o zaman risk olabilir harici sıfır risk hayatım sıkıntı yapma hamile olamazsın.
Boşalma sıvısı hiç bi şekilde vajinama değmedi abla bu konuda eminiz kontrol de ettik. Tek ürküten onun eline zevk suyu bulaştıysa bu şekilde hamilelik olur mu sorusu aslında yani penisine dokunduktan sonra bana dokunduğu için huylanıyorum

Yok hayatım bu kadar pimpiriklenmene gerçekten gerek yok bu şekilde hamile kalamazsın. Ha kafamda yer etmesin diyor isen ilişkiden sonra lütfen ertesi gün hapı kullan hayatım.

Yok hayatım bu kadar pimpiriklenmene gerçekten gerek yok bu şekilde hamile kalamazsın. Ha kafamda yer etmesin diyor isen ilişkiden sonra lütfen ertesi gün hapı kullan hayatım.
Abla tekrar merhaba bi konuda danışmak istiyorum yumurtlama günümden 3-4 gün önce korunarak ilişkim olmuştu buradan konuşmuştuk bir kaç şüphelerim vardı. Normalde yarın yumurtlama günüm 1 günüm var tam ama bugün akşamdan beri sarı akıntım ve hafif kasığıma giren bir kaç bir şey oldu. Ben normalde her ay yumurtlamamı bu şekilde hissederim. Bu durumun olması yani benim yumurtlamam hamile olmamam için bir sebep midir yani bu bulguyla hamile olsam yumurtlama Yaşar mıydım? Çok Teşekkür ederim

Selamlar hayatım, hayır tabiki yumurtlaman var ise hamile değilsin demektir. Bu hissettiklerini yumurtlamaya bağlıyorsan ve ben hep böyle hissederim diyor isen ve bu yumurtlama ise hamile kesin değilsin hayatım. Hamile olsan yumurtlama yapamazsın.

Selamlar hayatım, hayır tabiki yumurtlaman var ise hamile değilsin demektir. Bu hissettiklerini yumurtlamaya bağlıyorsan ve ben hep böyle hissederim diyor isen ve bu yumurtlama ise hamile kesin değilsin hayatım. Hamile olsan yumurtlama yapamazsın.
Evet yumurtlama olduğuna eminim çünkü her ay böyle hissederim. Fakat yumurtlamadan 4 gün önce ilişki olduğu için bazı yerlerde sperm 5 gün canlı kalabiliyor yazıyor idi. O yüzden özellikle sormak istedim.hamilelik Riski olsaydı yumurtlama yaşamazdım değil mi? Çok teşekkür ederim sizeeee Allah razı olsun…..

Aynen hayatım yaşar iki üç gün yaşar beş değil de ama siz adet olmuşsunuz sıkıntı yapmayın lütfen.

Geri