Prima bebek bezi 3 en ucuz

S

Seda99999

Forum Okuru
Prima bebek bezi 3 en ucuz
Prima bebek bezi 3 en ucuz nereden alırım

Merhaba

Bebeğime bez yetiştiremiyorum gerçekten çok kullanıyoruz , Prima kullanıyorum diğerlerini bir bir denedik şu ucuz olanları da denedik maalesef pişik yapıyor , prima ayarında dedikleri molfixide denedim yok asla prima gibi değil pişik yapıyor mümkün değil anladım ki bebeğime primadan başka kullanamayacağım belki diğer anneler kullanıyordur ama bebeğin sanırım cildiyle alakalı bir durum. Prima çok pahalı nereden ucuza prima 3 alabilirim yardımcı olur musunuz

Merhaba Seda

4 tane çocuk büyüttüm sanırım artık kendime tecrübeli anneyim diyebilirim . Benim ilk çocuğumda maddi imkanlarımız çok sınırlıydı senin dediğin gibi en ucuzlarını aldım çocuk pişik oldu değiştirdim yine aynı en sonunda prima kullanmaya karar verdim primanın yanlışı 5-10 tl daha indirim yapsa piyasanın çoğu primaya döner ama sanırım bunlar bize yetiyor mantıkları var bakıyorum bulunmuyor her yer de yani senin anlayacağım primanın satış ağı çok iyi değil bence. Ucuz prima konusuna gelince prima 3 en ucuzu bence internette bulabilirsin bunun için karşılaştırma siteleri var akakce.com , cimri.com gibi oralara gir prima 3 yaz ara bütün prima 3 yazan siteleri çıkaracak en ucuzunu bulacaktır sana .Mutlaka internete bak çok uygun fiyatlara bulabiliyorsun internetten almanı tavsiye ederim.

Geri