Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eczacı bana beklenen adet gününden 2-3 gün önce al demişti ama benimki belli olmadığı için ben tatilin ilk günü yani 7-8 gün öncesinden sabah ve akşam olmak üzere aldım. Eczacı bu şekilde kullan dedi. İlacı bıraktıktan 4 gün sonrada adet gördüm. Bir arkadaşımda almıştı ve onada eczacı sabah akşam kullan demişti. Adet gününe 2-3 gün kala diyorlar ama emin değilsen daha öncedende başlayabilirsin içmeye.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlarım bu adet geciktirici bir hap ya bende kullanmıştım tatile gittiğimde. Reglimi kullandığım süre içinde erteliyordu. Bunu kullanırken hamile kalamazsınız diye biliyorum. Birde öğrendiğim kadarı ile adetleri düzensiz gelen kadınlar için kullanılıyormuş doktor tavsiyesi ile.
    Herkese iyi geceler.

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diane35 kullananlar yardım lütfen

Diane35 kullananlar yardım lütfen

Slm arkadaşlar bayadır sivilce sorunu çekiyorum bununla birlikte bacak kısımlarında tüylenme sorunumda var.doktor diane 35 kullanmamı önerdi 20gündür kullanıyorum ama sivilceler arttı sanki.. sivilce için doğum kontrol hapı kullananlar acaba ne zaman etkisini göstermeye başlar bu ilaç..çok moralim bozuk..cevap bekliyorum melekler :((
  2. Mirena kullananlar kullanıcı yorumları yardım lütfen

Mirena kullananlar kullanıcı yorumları yardım lütfen

Merhaba Hocam, 41 yasindayim, evliyim ve londrada yasiyorum. 2013 haziran ayinda kasik agrilarim ve ara kanamalarimdan dolayi doktora gittim. Muayene sonucu birsey olmadigini soylediler. Ultrasano gonderdiler fakat onda da bisey bulamadilar. Aylarca bu agrilari ve ara kanamalari cektim. Ayrica Seronegatif romatoid artrit var, bunun icinde Methotrexate kullaniyordum ve bebek sahibi olmak icin...
  3. Hamilemiyimdir primolut  ilacı kullandım yardım lütfen

Hamilemiyimdir primolut ilacı kullandım yardım lütfen

sanlimla birlkte olduk.fakat cok aci cektigim için yapamadik.15dk anca yaptk onund 10 dksi vajinaya girmeye calismakla gecti.iki defa yaptik ama uc saat arayla yaptik.ve ikisindede ayni oldu.hep dışa bsaldi.sizce hamilemiyimdir. Ya da 12 gun boyunca primolut diye ilac kullandim birakali bugün 3 gün oldum o yuzden mi adetim olmuyodur bi bilgi verir misiniz acaba
  4. Antidepresan ilacı kullananlar lütfen acilll bakarmısınız

Antidepresan ilacı kullananlar lütfen acilll bakarmısınız

hayattan hiç zevk alamıyorum her şeyden bıktım huzursuz hissediyorum kendimi insanlarla konuşmak istemiyorum çok bitik bir haldeyim acaba psikiyatriye gitsem bu antidepresan ilaçlardan mı verir bunların da çok yan etkisini duydum uyku yapar gibi kilo aldırır ya da bağımlılık yapar gibi kullananlardan tavsiye alabilirmiyim çok kötü durumdayım :(
  5. Pre-par ilacını kullananlar acil yardım

Pre-par ilacını kullananlar acil yardım

Bir süredir bu ilacı kullanıyorum şuan 15 hafta gebeyim. Acaba ne zamana kadar kullanacağım bu ilacı özellikle kullandıktan 1 saat sonra midem çok yanıyor. Acaba yanlış mı kullanıyorum bilemedim. Yemeklerden sonra alıyorum. Zaten eczacı da tok karnına sabah akşam almamı söyledi. Bu ilacı kullanan varsa ne zamana kadar kullandılar?

Sayfayı Paylaş