Probiyotik kullananlar hangisini tavsiye ediyorsunuz

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Seyla' Alıntı:
Merhaba acaba bu probiyotigi gunde 1 keremi kullandiniz bide kullanmayi biraktiktan sonra siskinliginiz tekrar basladimi? Yani tedaviyi gecicimi yapti kalicimi?
Merhabalar probiyotik kullanımını günde bir kere yapmanız yeterli olacaktır. İyi bir sonuç almak için probiyotik kullanımını aç karnına almanız tavsiye edilir. Dozun aşılması durumların da gaz ve şişkinlik gibi durumlara maruz kalabilirsiniz. Mümkün mertebe probiyotik ve probiyotik içeren gıdaları hayatınızdan eksik etmemeye çalışın.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Probiyotik kullanımında markalar değişse de içeriklerin tamamı aynı arkadaşlarım biz de nbl gold kullandık ve memnun kaldık. Probiyotik ve probiyotikli ürünleri mutlaka kullanmanız gerekiyor özellikle kadınların korkulu rüyası olan gaz ve şişkinlik durumunda, mantıklı ve tavsiye edilen ölçüde kullanılması durumunda memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz
 
P

probiyotikk

Forum Okuru
ben uzun zamandır kabızlık ve şişkinlikten müzdariptim taki probiyotik kullanana kadar. Probiyotik markası soran arkadaşlar hepside aynı amaca hizmet ediyor bu nedenle marka önemli değil . Ben probien kullanıyorum kabızlığım geçti şişkinlik geçti gaz problemimde yok . Mutlaka beslenmeye dahi edilmeli probiyotikler ayrıca doğal yollardan da bunu sağlıyorum. Kefir içiyorum yoğurt yiyorum turşu suyu içiyorum en iyi probiyotikler.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Özellikle kabızlık için şimdi tam mevsimi iken lütfen meyve ve lifli tüketiminin arttırılmasını sağlayın. Özellikle Şekerpare sabah aç karnına üç dört adet ve akşam da aynı şekilde iki gün kullanır iseniz size son derece yararlı olduğunu göreceksiniz.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Arkadaşlarım bu sıkıntılar bende de var mecburen ezcanelerde satılanlardan alacağım bugünde eşime söyledim yarın alacak artık sorsun en iyisi hangisi ise onu alsın kullanmıştım daha önce markasını hatırlayamadım ama baya iyi geldi en az bi ay kullanacam bu sefer bu şişkinlik öldürdü bitirdi ya beni
 

Benzer İçerikler

Üst