1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Proenza Schouler elbise modelleri 2010

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Proenza Schouler 2010 koleksiyonu birbirinden cıvıl cıvıl renk ve desenleriyle bizlere renk cümbüşü yaşatıyor.Senenin moda renklerinede yer veren ünlü markanın yazlık elbiseleri çok hoş modellerde. Dünyaca ünlü sanatçılardan biri olan Jessica Alba'nında son zamanlarda üzerinden düşürmediği Proenza Schouler tarzı elbiselerle sizleri başbaşa bırakıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiş

Proenza Schouler elbise modelleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango 2010 Elbise Modelleri

Mango 2010 Elbise Modelleri

mango elbise modelleri mango katalog 2010 elbise modelleri 2010 katalog Dünyaca ünlü İspanyol markası Mango 2010 yılı elbise modellerini görücüye çıkardı...Türkiye'de çok fazla hayranı bulunan markanın elbiseleri çok beğenileceğe benziyor... Şimdi huzurlarınızda 2010 Mango elbise modelleri meleklerim :tik: Bunu çok beğendim :) Bu modelinde rengi çok hoşuma...
  2. Fabrika 2010 elbise modelleri

Fabrika 2010 elbise modelleri

elbise fabrikalari Soğuk kış mevsimini henüz geride bıraktığımız şu günlerde baharın tadını çıkarmaya başlarken ünlü giyim firmaları ilkbahar yaz kreasyonlarını bir bir modaseverlerle buluşturmaya devam ediyor.Bunlardan biri olan Fabrika giyimden birbirinden şık ve güzel elbise modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.Grinin ön plana çıktığı yepyeni koleksiyondaki sizler için seçmiş olduğum çok...
  3. 2010 Birbirinden şık elbise modelleri

2010 Birbirinden şık elbise modelleri

birbirinden güzel şık etek modelleri şık elbise modelleri 2010 2010 elbiseler elbise elbiseler Çok şık elbise modelleri burda melişlerim işte buyurunn..:)
  4. Ralph Lauren  2010 elbise modelleri

Ralph Lauren 2010 elbise modelleri

Ralph Lauren 2010 yazlık elbise modellerini sizler için paylaşıyorum.Eğer sizinde markanız Ralph Lauren ise bu yepyeni koleksiyona bir göz atmanızı tavsiye ederim:tik:
  5. 2010 şifon elbise modelleri

2010 şifon elbise modelleri

şifon elbise modelleri şifon elbise modelleri 2010 uzun uzun etek Melişlerim bu sıcak yaz aylarında bizi ferah tutacak bu elbiselere bayılacaksınız..:)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş