Prof.Dr.Ahmet Maranki zayıflamaya bitkisel öneriler

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Prof.Dr.Ahmet Maranki zayıflamaya bitkisel öneriler
dr maranki zayıflama doktor maranki zayıflama
Prof.Dr.Ahmet Maranki mesleği gereğince bu konuda gerekli uzmanlığı tecrübe ve araştırmalarıyla güven kazanmış bir kişidir. Bitkisel olarak zayıflamaya dair önerileri bulunmaktadır.
Yayınlamış bir sürü kitabı vardır. Az çok bu kitaplarında verdiği püf noktalardan şimdi de ben size bilgiler vereceğim. Ne bir eksik ne de bir fazla şimdi bilginize sunuyorum::)

- “Ketentohumu: Lifler doğal posa besinleridir ve vücut onları sindiremediği için mideyi tok tutmaya yararlar.
- “Yoğurdun içine 1 yemek kaşığı ketentohumu eklerseniz, uzun süre açlık hissetmezsiniz.”
- “Ketentohumu kalp ve damar sağlığı açısından büyük yarar sağlar.”
- “Yemeklerde çorba içmeyi bir alışkanlık haline getirin. Çorba her zaman açlığı bastırır ve mide de yer kaplar. Sebze çorbalarını bol bol tüketmek gerek”
- Yeteri kadar su alın ve günde 2 litre kadar bu için yağ oluşumunu engellemenize yardımcı bir maddedir su.”
- “Kış aylarında domates yememeye dikkat etmek gerek.”
- “Şeker yerine tatlandırıcı kullanılmalıdır.”
- “Siyah çay yerine yeşil çayı içme alışkanlığı edinilmelidir. Yeşil çay kilo vermenize ufak ufak yardım eden bir bitkidir.”
- “Patates kızartması yerine fırında patates tercih edilmelidir.”
- “Sebze ve meyve tüketimine özen gösterilmelidir.”
- “Bir yemek masasında dereotu, maydonoz, kırmızı turp, beyaz lahana ve brokoli gibi besin değerleri eksik edilmemelidir.”

Geri