elisev

Hamiş Melek
progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..
Progestan Nedir Progestan kullananlar Hamilelik için progestan kullananların yorumları Progestan hapını kullanıp hamile kalanlar yazabilir mi
progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik

kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı..
yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..

Moderatörün son düzenlenenleri:
ben progestan kullandım ama hamile kalmak için değil. hamile kaldıktan sonra verdi doktorum ilaç olarak onuda düşük ihtimaline karşın verdi. çok dengeni bozuyo cnm sarhoş gibi oluyosun sahsen ben kafamı yastıktan kaldıramadım sürekli uyudum :)

elisev

Hamiş Melek
ben progestan kullandım ama hamile kalmak için değil. hamile kaldıktan sonra verdi doktorum ilaç olarak onuda düşük ihtimaline karşın verdi. çok dengeni bozuyo cnm sarhoş gibi oluyosun sahsen ben kafamı yastıktan kaldıramadım sürekli uyudum :)
evet benide 3 gün sarhoş gibi yaptı ama şimdi iyiyim..genelde düşük ihtimali için veriliyo ama ben de anlamadım vardır bir bildiği inş

Kerra

Yeni Üye
Üye
Ben de bu ilacı kullanıcam. Dr'um verdi. Adetimin 17.günü başlıcam kullanmaya, 10 gün kullan dedi. 3 ay bu şekilde kullanmamı söyledi. Bu 3 ay içerisinde gebe kalmamı bekliyormuş. İnşallah tabi, ben de çok istiyorum. Progestan ilacını hamilelere düşük tehdidine karşı veriyorlarmış. Peki hamile kalmayı kolaylaştırdığı doğru mu? Progestan'ı kullanıp hamile kalan var mı?

merhaba arkadaşlar ben de hamile kalmak için progestan kullanıyorum progesteron hormonu rahimi hamileliğe hazırlayarak hamile kalmaya yardımcı olur progesteronun düşük olması hamile kalmayı zorlaştırıyor bu yüzden kullanılıyor bu ilaç ayrıca zaten hamile kalırsanız düşüğe karşı koruma amaçlı aranızda aşılama yaptıran var mı?

Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında ) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Progestan 100 mg ilaç kullananlar yardım eder misiniz ? Hamilemiyim Progestan 100 mg ilaç kullananlar yardım eder misiniz ? Hamilemiyim
Merhaba ben dört aydır evliyim evlendimden beri bir kere adet gördüm şuan doktor tedavisindeyim kis oldugunu yumurtaların tembel oldugunu söyledi Progestan 100 mg kullandım adet getirmesi için beş gün kullanmamı ve bırkmamı söyledi bugün üçüncü...
Bilmedikleriniz 3
Progestan kullanıp Düşük riski yaşayanlar korkuyorum Progestan kullanıp Düşük riski yaşayanlar korkuyorum
merhaba ben 6 haftalık hamileyim ama düşük riskim var progestan kullanıyorum kanamam YoK ara ara agrım oluyo belimde agrıyo çalışıyordum işi bıraktım çoğunlukla yatıyorum bazen geziniyorum sizce tehlikem yüksekmi , azmı ,çok korkuyorum cvbınızı...
Bilmedikleriniz 3
progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ... progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...
merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri...
Bilmedikleriniz 1
progestan kullananlar hamile kalabildinizmi progestan kullananlar hamile kalabildinizmi
Progestan kullananlar hamile kalmak için 100 mg bu hapı kullanan arkadaşlarım acaba nasıl kullandınız ve kullandıktan sonra nasıl hamile kaldınız. Gerçekten işe yarıyor mu yarıyor ise ne zaman kullandınız hangi tarihler arasında. Progestanı...
Kadınca 2
Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında ) Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )
Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu...
Aşılama Yaptıranlar Bölümü 8