progestan kullananlar hamile kalabildinizmi

mikko

Yeni Üye
Üye
progestan kullananlar hamile kalabildinizmi
Progestan kullananlar hamile kalmak için 100 mg bu hapı kullanan arkadaşlarım acaba nasıl kullandınız ve kullandıktan sonra nasıl hamile kaldınız. Gerçekten işe yarıyor mu yarıyor ise ne zaman kullandınız hangi tarihler arasında.

Progestanı kullandığınızda dikkat ettiğiniz birşey ol du mu yiyecek ve içecek ya da ilaç la ilgili neler yaptınız bana birileriniz anlatabilir mi ya da var ise konunuz ben bulamadım bana takip linkini atabilir misiniz kızlar teşekkür ediyorum sağolun. Allah, isteyen cümle kullarına bebeği nasip etsin gerçekten zor bir durum sürekli bebeği düşünmek şimdi oldu mu olacak mı üffff zor vallahi kadınlık çok zooor

progestan kullananlar (2).jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar değerli üyelerimiz sitemizde progestan kullananların paylaşımda olduğu ve hemen hemen bütün sorularınızın cevabını bulabileceğiniz aşağıdaki konu linkimiz size yardımcı olacaktır. Sorularınızı aynı zamanda kayıt olmadan da cevapla butonu yardımı ile bizlere iletebilirsiniz kızlar.

https://www.meleklermekani.com/threads/progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.174266/

Geri