Progestan kullanıp Düşük riski yaşayanlar korkuyorum

Caviş

Yeni Üye
Üye
Progestan kullanıp Düşük riski yaşayanlar korkuyorum
merhaba ben 6 haftalık hamileyim ama düşük riskim var progestan kullanıyorum kanamam YoK ara ara agrım oluyo belimde agrıyo çalışıyordum işi bıraktım çoğunlukla yatıyorum bazen geziniyorum sizce tehlikem yüksekmi , azmı ,çok korkuyorum cvbınızı bekliyorum
 

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Merhaba, gebeliğinizin ne kadar risk taşıdığı hakkın da ancak hekiminiz gözlemi sonucun da bilgi verebilir. Düşüğü önlemek için hekiminiz gereken tedaviyi uygulamış. Size düşen bol bol dinlenmeniz ve hekim kontrollerinizi aksatmamak. Düşük tehlikesi olan bir çok bayan da progestan olumlu sonuç veriyor.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..
 
Y

Yldvk

Forum Okuru
Merhaba geçmiş olsun 10 haftalik hamileyim bende progestan kullanıyorum doktorum ben birak diyene kadar devam edeceksin normalde 1 tane ama farkli bir agri hissedersen 2 tane al dedi. Agizdan aliyorum cok farkli bir uyku yapıyor ilaci birakirs nasil uyurum diye düşünmeye başladım. Bu arada benim ilk gebeligim daha önce düşük falan yok. Bu ilaçla da gayet başarılı devam eden gebelikler var şahit olduğum. Hakkımızda hayırlısı olsun.
 

Uzman SühaN

Administrator
Merhaba, faydalı yorumunuz için teşekkür ederiz . Progestan tablet kullananlarda uyku hali olabiliyor. İlacı aldıktan sonra biraz dinlenin uyku hali 1 saat sonra geçiyor . Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..
 
Üst