1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    0

Progesteron Testi Değerleri Hakkında bilmeniz gerekenler

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim progesteron hormonu testi yaptıranlar ve 21. gün testi yaptıranlar ve sonucunu bilmeyip merak edenlere sesleniyorum. Bu konu altından bizlere değerlerinizi göndererek yardım isteyebilirsiniz. Eğer progesteron değerleriniz arkadaşlarım 10 ve üzerinde ise, doktorlar bu değerleri normal olarak kabul etmektedirler. Eğer test sonucunda değerleriniz bu şekilde ise ve halen hamile kalamıyorsanız mutlak suretle eşinizin de sperm testinin yapılması gerekmektedir.

Progesteron Testi Değerleri Normal mi ?

10 + ve üstü normal olarak kabul ediliyor. Daha düşük çıkanlar için doktor bir tedavi sürecine girecektir. Bu durumda doktorunuzla konuşmanız gerekiyor.

Progesteron Testi Değerleri Hakkında bilmeniz gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigil hakkında bilmeniz gerekenler

Sigil hakkında bilmeniz gerekenler

Viral kökenli bir hastalıktır. HPV( Human Papilloma Virüs)’e ait bir enfeksiyondur. Şekilleri görüldükleri bölgeye göre değişse de genelde;deriyle aynı renkte,nasır gibi sert,kabarık görüntülerdir. Bulaşıcıdır işiden kişiye direkt temasla geçer.Bu yüzden siğili olan kişi dikkatli olmalıdır. Genel olarak dört çeşittir: -Ellerde gördüğümüz yaygın siğil . -Ayak tabanında rastlanan, deri içine...
  2. Rüyalar hakkında bilmeniz gerekenler

Rüyalar hakkında bilmeniz gerekenler

Meleklerim adım gibi eminim bu konu hepinizin çok işine yarayacak:DÇok rüya görüyor ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız mutlaka bu yazıyı dikaktle okuyunuz.Emin olun işinize çok yarayacak. Kendi rüyalarınızı artık kendiniz yorumlayacak ve geleceğinizi kendiniz göreceksiniz:) Rüyalar hakkında bilmeniz gerekenler!!! "Burası bizim ev ama eşyalar başka"rüyasının anlamı...
  3. Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Kızlar progesteron değerlerinin nesine bakıyoruz ben 3 gün önce yaptırdım 21. gün testini benim değerim 12.8 çıktı bu normal mi ? Daha önce yaptıranlar yardımcı olsunlar bana lütfen çok meraklanıyorum sorun var mı yok mu ?
  4. Madonna Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Madonna Hakkında Bilmeniz Gerekenler

madonna,madonna hakkında bilgiler,madonna hakkında bilinmesi gerekenler,gençlerin madonna hakkında bilmesi gerekenler VH1 Madonna'nın efsanevi ''Like a Virgin' albümünün 30. yılını kutlamak amacıyla genç neslin (Y jenerasyonu), Madonna hakkında doğru bilmediği ve bilmesi gereken özelliklerini bir liste haline getirdi. VH1'ın Madonna hakkındaki bu derlemesi kısaca şu şekilde:...
  5. Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Portakal hakkında bilmeniz gerekenler

Kış aylarının vazgeçilmez meyvesi portakal, girdiği tariflere lezzet ve hoş koku katmakla kalmaz, aynı zamanda faydalarıyla da dikkat çeker. Portakal genelde pek çok insanın hastalanınca aklına geliyor. Çünkü içeriğindeki C vitamini ile dikkat çeken bir meyve. Bu nedenle özellikle kış ayalarında boğaz ağrısı veya grip başladığında portakal tüketimi de artıyor. İçeriğindeki bileşenler...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş