prolaktin hormonu nedir kaç olmalı kızlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
prolaktin hormonu nedir kaç olmalı kızlar
adetlerim inanılmaz düzensiz ve ben prolaktin sorunu olduğunu öğrendim doktorumdan. İlk önce ki kontrolde 40 tı doktor dostinex diye bir ilaç yazdı verdi bana 12 gün kadar kullandım sonuç 1-5 arasına kadar düştü sonra bi onbeşgün sonra yine 20 seviyelerine yükselmişti.
Hamilelik için hazırlanıyorum doktor hiç bişey olmaz dedi ama ben 6 ayır hamile kalamıyorum yine prolaktin sorunum hala devam ediyor o kadar ilaç kullanmama rağmen bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Prolaktin değerim 58.2 çıktı doktor dostinex ilacını verdi.Yeni kullanmaya başladım,yan etkisi var mı bilmiyorum
Kaça düşürmem gerek çok yüksek sayılır mı?

Prolaktin

Hipofizbezi büyümesi sonucu 4 kez ameliyat oldum ilk 2 si burundan girilerek diğer 2 si kafatası açılarak oldu şuanda ameliyat olalı 4 ay oldu ilaçlarımı düzenli içmeme rağmen prolaktin değerlerim 200 ün altına düşmüyor bana önerebileceğiz başka bir çözüm varmı acaba

Merhaba. Bende 7 aydır hamile kalamıyorum. Doktora gittim, prolaktinin yüksek dedi. Tahlil sonucunda normal referans 503 yazmıştı, benim hormon değerim 909-du. Doktorum dostinex haplarını önerdi. İnternette araştırdım, hayıt otunun tohumları varmış. Hem adet düzensizliğini, hem de prolaktine iyi geliyormuş. Bir çok kadının bu tohumlarını suyunu içince çok kısa zamanda hamile kaldıklarını bile yazdılar. İnşallah bu duyguyu bizde yaşarız

Ben 1.5 yillik evliyim ve adet duzensizligim olmamasina ragmen benimde yuksek cikti sut hormonum. Ilac kullandim yarin yine gidicem bakalim ins düşmüştür. Sadece size onerim duyumla ot kullanmayin iyice arastirin lutfen. Ins sifa buluruz. Sifa Allah'tan birbirimize dua edelim olurmu?

9 aydır evliyim çocuğumuz olmuyor prolaktin 36 çıktı çok yüksek mi

Geri