pronovias gelinlik modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
pronovias gelinlik modelleri
Pronovias Gelinlikler pronovias gelinlik gelinlik modelleri modelleri

Tanınmış markalardan birisi olan Pronovias markalı gelinlikler gerçekten itina ile ve özenle yapılmış, teknolojinin son ürünleri kullanılarak hazırlanmış sevgili melekler. Özellikle bu büyüklükte ve Türkiye'de bulunan Akay Gelinlik firması da sizlere gelinlikler üretiyor. Akay Gelinlik Görselleri konumza bakarak bir türk firması da seçebilirsiniz.

Akay gelinlik firması özellikle sütyen yaka askılı kabalık gelinlik modellerinde son derece öne çıkmaktadır.
Galeri halinde dilerseniz Pronovias Gelinliklerin 2016 yılı modellerine göz atmak isteyebilirsiniz.
[photo="small"]1347[/photo] [photo="small"]1348[/photo] [photo="small"]1349[/photo] [photo="small"]1350[/photo] [photo="small"]1351[/photo] [photo="small"]1352[/photo] [photo="small"]1353[/photo] [photo="small"]1354[/photo] [photo="small"]1354[/photo] [photo="small"]1355[/photo] Yukarıdaki resimlerini eklediğim gelinlikler Akay Gelinlik modelleridir. Şimdi dilerseniz hemen aşağıda küçük hallerini eklediğim Pronovias Gelinlikleri de tıklayarak galerisine girebilir ve inceleyebilirsiniz.

[photo="small"]1230[/photo] [photo="small"]1231[/photo] [photo="small"]1232[/photo] [photo="small"]1233[/photo] [photo="small"]1234[/photo] [photo="small"]1234[/photo] [photo="small"]1235[/photo] [photo="small"]1236[/photo] [photo="small"]1237[/photo] [photo="small"]1238[/photo] [photo="small"]1239[/photo] [photo="small"]1240[/photo]
Şimdi de google.com.tr adresi üzerinden bulduğumuz gelinlikleri sizlere sunmak istiyoruz. Buradaki resimler eski ve artık firma tarafından kullanılmıyor olabilir bilginiz olsun ( aşağıdaki resimler sadece yukarıdakiler üretimi olan 2016 modellerine ait görsellerdir. )
pronovias2008-4.jpg

pronovias2008-2.jpg

pronovias2008-1.jpg

pronovias2008-3.jpg

[album=medium]90[/album][album=medium]84[/album][album=medium]56[/album][album=medium]52[/album]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pronovias gelinlik modelleri

citosum emegine saglik. gercekten cok güzel gelinlikler. ama baktikca agliyorum cünkü kaynana en ucuz ve hic hosuma gitmeyen bir gelinlik giydirdi bana. :sinirli:

Geri