1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

pronovias gelinliklerr

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

evlenecek meleklerimiz için yardımcı olabilecek gelinlik modellerii.........hadi gelin adayları burayaaaaaa [​IMG]

pronovias gelinliklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jasmine gelinliklerr

jasmine gelinliklerr

sadelik ve saflıgın buluştugu bembeyaz gelinliklerden olusan koleksiyon gercekten göz kamastırıcı arkadaslarım beraber degerlendirelim :)
  2. 2010 Pronovias Gelinlikler(bayılıyorum)

2010 Pronovias Gelinlikler(bayılıyorum)

pronovias gelinlik pronovias gelinlikler bursa ünlü gelinlikçiler Kabarık ve gösterişli gelinlik meraklısı ben pronovias gelinliklerinde hastasıyım çok kibar ve harika duruyor.Tabi kullanmak için hayli formdada olmak gerekir her zaman harika gelinlikler sunuyor bizlere bu sezonda zirvede olacağa benziyor her ürünü ile.:)
  3. 2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu

2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu

Bu konu; 2013 Pronovias Gelinlik Glamour Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında nikah masasına oturmayı düşünen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yine şahane bir gelinlik koleksiyonuyla daha sizlerleyiz. Pronovias Gelinliğin 2013 sezonu için hazırladığı koleksiyonlar olan Manuel, Mota ve Costura‘dan sonra sizleri Glamour Koleksiyonu ile tanıştırmak...
  4. 2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

Bu sayfa; 2013 Pronovias Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü gelinlik markası Pronovias 2013 sonbahar gelinlik tasarımını tanıttı. Romantik danteller ve uzun kuyrukların göze çarptığı koleksiyonda kısa etekli gelinliklere de rastlamak mümkün. Buradan da anlaşıldığı gibi her zevke hitap eden harika bir koleksiyona imzasını atan Pronovias...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş