protez tırnak!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
protez tırnak!
protez tırnak fiyatları protez tirnak izmir tırnak izmir takma fiyatları
Neden ihtiyaç duyarız?

Her ne işle uğraşırsak uğraşalım (bilgisayar kullanımı, çamaşır-bulaşık, bahçe işleri dahil olmak üzere) kusursuz görünümde tırnaklar ve eller için, dayanıklı, kolay kolay kırılmayan (doğal tırnaktan 80 kat daha güçlüdür) estetik tırnaklar için.
Kullanıldığı süre boyunca adeta yeni manikür işlemi uygulanmış, (doğal görünümlü, kusursuz ojeli, yada frenchli) tırnaklar için.
Tırnak yeme, sararmış tırnaklar, yaşlılık çizgileri, tırnak boşalması, kaşık yada karga burun tipli tırnaklarlara estetik görünüm vermek için.
Kırılmış yada çatlamış doğal tırnakların görünümünün düzeltilmesi için.
Muhtelif rahatsızlıklar sonucunda oluşmuş acı veren tırnakların rahatlatılması için.

Protez tırnak uygulama

estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. “Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir?” ilk akla gelen sorulardan biridir. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor yada sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir. Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir.

Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama yada yeme probleminiz varsa 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymışcasına bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir.

Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.

Protez tırnak öncelikle, takma tırnak gibi eczaneden alınıp yapıştırıcıyla komple tırnak yüzeyine kapatan uygulamalara benzemez.
2 saat süren bir işlemdir ve aylık bakımları düzenli yapıldığı sürece en az 6 ay kullanılır.

Tırnak yiyenleri alışkanlıklarından kurtaracak psikolojik telkin beraberinde bilinen tek yöntemdir.

Protez tırnak yaygın olarak akrilik teknoloji ve jel teknoloji ürünleriyle gerçekleştirilir.

Akrilik veya Jel Protez Tırnak nedir?
El ve tırnaklarda kusursuz görünüm
Akrilik veya Jel Protez Tırnak nedir?

Ellere ve ayaklara kalıcı french

Ellere jel yada akrilik teknoloji ürünleriyle uzatma ve frenchli görünüm uygulaması gerçekleştiriliyor.

Ayda 1 dolgu bakımı uygulamasıyla tırnaklar 3 ay boyunca frenchli görünümünü koruyor.

Ayaklarda ise Jel teknoloji ürünleriyle doğal tırnak üzerine 45 dk.’da yapılan çalışmadan sonra ayak tırnakları kalıcı olarak arzuya göre frenchli yada cilalı (uçuk pembe yada rakı beyazı tonlarında) hazırlanıyor.
1,5-2 ay süreyle asla bozulmadan kullanacağınız uygulama, dolgu bakım işlemiyle de 4 aya kadar kullanılıyor.
Jel ürünlerle hazırlanan el ve ayak tırnaklarına arzu edilirse farklı renklerde oje uygulanıyor, oje çıkarıcı kullanıldığında tırnaklar yine frenchli yada cilalı görünümünü

(Tırnak süsleme)

Tırnak süsleme başta düğün, nişan, mezuniyet olmak üzere tüm özel günler için kıyafetin ve mücevherin vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.
Gelinliğin yada nişan kıyafetinin asaleti ve sadeliği, tırnaklarda yaratılacak minik desenlerle kusursuzlaşır.

Değer verilen bir mücevheri ortaya çıkarmanın en kolay yolu tırnak süslemedir. Tek taş pırlanta yada değerli taşlarla hazırlanmış zarif
yüzükler tırnaklardaki detaylarla kusursuzca bütünleşir. Göz kamaştırıcı davet kostümü eller ve ayaklara uygulanacak uyumlu süslerle nefes
kesici görünüme kolayca kavuşur.

atirnak_06.gif

signature.gif

Izmirde protez tırnak yaptırmak

İzmir de karşıyaka da 2 yere gittim tırnaklarım çok zarar gördü 1 hafta dahi kullanamadım teker teker düştüler malesef ve protez tırnak yaptırmaktan vazgeçtim ofis arkadaşım kıbrısşehitlerinde bir yerde yaptırmış çok orjinal ve güzel görünüyordu 1 ay dayandığını görünce o bakıma gitiğinde bende yaptırdım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ne tırnaklarım zarar gördü nede kırılma düşme yaşadım ,kendi tırnağım gibi çok rahat kullanıyorum akşama kadar bilgisayar başındayım o kadar darbe almasına rağmen sapa sağlam ,yani demek istediğim arkadaşlar herkes protez tırnak yapamıyor sonra benim gibi soğuyor yaptırmaktan tırnak yeme problemim vardı artık yok herkese tavsiye ederim protez tırnak yaptırmasını

Protez tırnak yaptıralı ellerimle barıştım çok mutluyum

Arkadaşlar kimse tereddüt etmesin tırnak yaptırma konusunda her kafadan bir ses çıkıyor kimi der abdest tutmaz kimi der tırnak hava almaz,yok öyle saçma şey hava almasa zaten tırnaklar morarır araştırdım akril diye bir malzeme ,yani diş dolgu malzemesi insan vücuduyla uyumlu zararı yok,abdest konusuna gelincede tırnak yemek bir hastalık bundan başkada edavi yöntemi yok ,myclinica diye bir yerde yaptırdım bende arkadaşla aynı yerden bahsediyoruz büyük ihtimalle güzel bir yer işlerini profesyonelce ve dikkatli yapıyorlar ,bu işi bilmeyen biri yaparsa ozaman tırnaklar çok ciddi zarar görür arkadaşım yaptırdı x bir yerde fiyaskoydu aynı gün düşmeye başladı kızın kendi tırnağını üstten öle törpülemişlerki zar gibiydi günlerce canı yandı dokunamadı hiç bir yere aynı yerde onada yaptırdık şimdi problem yok ,neyse çok konuştum ,yaptırın arkadaşlar kadını gösteren elleri

merhaba arkadaşlar. yazdıklarınızı aynen katılıyorum sanki kalbimden konuşuyorsunuz. bu konuda benim dilim bir değil birçok kez yandı! tırnak yeme problemimden kurtulmak için oldukca pahalı olan protez tırnakları yaptırmak istedim ve ilkinde tırnaklarımın neredeyse yarısı ertesi gün koptu, ikinci gittiğim yerde farklı değildi. malesef ülkemizde protez tırnak konusunda cok az profesyoneller var. bir arkadaşımın tavsiye si ile bağcılarda almanyadan gelen bir bayana yaptırdım. almanyanın her köşesinde protez tırnak salonları varmış. oldukca profesyonel yaptı ve ben sonunda gerçekten mutlu oldum. kurtuldum artık o iğrenc yenmiş tırnaklarımdan. bayanın kendisi almanyada profesyonel eğitim görmüş ve son derece kaliteli ürünler kullandığını düşünüyorum. buna rağmen çok uygun fiyatlara yapıyor, bilindik fiyatların neredeyse yüzde ellisi kadar. ismi aklımda değil ama tel numarasını verebilirim: TARAFIMCA VERDİĞİNİZ NUMARA KALDIRILMIŞTIR. ALENİ ŞEKİLDE TELEFON NUMARASI VERMEK YASAKTIR.(MELEKLER MEKANI.COM YÖNETİMİ MAWİM)

Geri