Yumurtalık lari çoğalıyor ve canlandırıyor fiyatı 250 tl

Selamlar değerli hamile kalmak isteyen anne adayları. Lütfen bu ilacı kendi başınıza alarak kullanmayınız. Saçma şeyler yapmayınız. Konunun uzmanına giderek kullanmanız gerekiyor ise, onun tarafından reçeteli olarak yazılmasını sağlayarak alın. Yani ihtiyaç yok ise almayın neden ben de kullanmak istiyorum diyorsunuz.

Lütfen kulaktan dolma bilgilerle iş yapmayın.

Prowomen kullananlar melek kadınlar kulübü Klomen ve prowomen kullanıp hamile kalanlar forum'da

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben de hamile kalmak istiyorum prowomen kullanan varmı prowomen ya da klomen kullanarak hamile kalan kadınlar bana yazabilirler mi ben bu ilacı kendi başıma alabiliyor muyum ne yapmam gerekiyor. Nasıl kullanılıyor tek başıma alabilir miyim yani reçetesiz kullanılabilir mi benimde bebeğim olsun istiyorum ama bir türlü olmuyor ne yaptımsa başaramadım bana yardım edecek bir melek var mı acaba aranızda kızlar ? Gebe kalmak için kullanan var mı acaba _?

Melek Kadınlar Külübü Forum​

6 yıllık evliyim,yumurta rezervim çok azdı,3 toplamada 2 embriyom olmuştu ve onlarda malesef tutmadı,prowomen kullanmaya başladığım an sürpriz bir şekilde hamile kaldım,kesinlikle tavsiye ederim

Geri