Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

Özelden attığınız sorulara malesef cevap veremiyoruz. Daha öncede sizinle sizin bir konunuz üzerinden konuşmuştuk diye düşünüyorum. Sıkıntı var ise lütfen buraya yazın özelden cevap malesef veremiyorum.

Merhaba o zaman. Ben vjnmın hemen ordaki kemiğin üstünde his hissediyorum. Sanki bişi var gibi. Acaba psikolojik olabilir mi? Belki 10dan fazla gebelik testi yapmışımdır sadece 1 tanesi silik çıktı. Öbürlerinde T bölgesinin çizgisi beyaz duruyodu sanırım T çizgisinin yeriydi. Ayrıca hamileyken adet olan insanlar olduğundan dolayı ben bu kdar tereddüt ediyorum. İlişkiden sonraki ilk adetim 3 gün sürmüştü. 2.olduğum adetin 2.gübü yoğundu 3.günden sonra azalmaya ve daha sonra pembeleşip daha sonra kahve oldu. Şimdi öbür adetim haftaya pazartesiymiş yani pms dönemimdeyim. Merak ettiğim şey şudır. Tam bir birleşme olmadan sadece pnis ucunun vjnanın her yerine temas etmesi ihtimalleri yükseltir mi? Boşalma olmamıştj ben zevk suyundan şüpheleniyorum. Tam birleşme de olmadı @SadmiN

Sevgili Hülya, açtığınız sorudn sizlere cevap vermiştik bir kez de buradan yazalım. Hamile değilsiniz 2 kez üst üste adet olacaksınız sonra test negatif diyecek ve siz hamilemiyim diyeceksiniz :) Bu mümkün değil. Kesin olarak hamileliğiniz yok !

Bu test silik midir peki dikkatli bakınca T kısmı belirli duruyor

Ekli dosyalar

• 3E5109DE-7FB0-4F70-B16E-1F49CFC9745C.jpeg
    3E5109DE-7FB0-4F70-B16E-1F49CFC9745C.jpeg
    794,1 KB · Görüntüleme: 506
Ve ayrıca vajinanın üstündeki kemiğin hemen üstünde sanki bazen his oluyor bu neden olur sanki bişi var gibi? Orası rahim bölgesi midir

Selamlar, geç dönüş için lütfen kusura bakmayın. Hala aynı yerdeyiz Hülya değilmi ? :) Yahu hamile değilsin diyorum tamam diyorsun hala resim çekip atıyorsun. Bu resime baktığımda da gebelik yok hamile değilsiiiiiiiiiiiin Daha nasıl anlatacağımı bilemiyorum.

Geri