Pullu payetli balık etek ışıltılı abiye elbiseler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Pullu payetli balık etek ışıltılı abiye elbiseler
Abiye modasından her sezon trendlerden düşmeyen tasarımların başın da gelen balık abiye modelleri, yeni sezonda da yine bayanların gözdesi olarak yer alıyor.

Özel gün ve gecelerin aranılan ve tercih edilen bir giyim stili olan abiye, farklı renk, model ve tasarımlar ile bayanları özel günlere hazırlıyor. Abiye modeli seçimi gerçekten de bayanlar için oldukça zor bir seçim... Hatta bazen özel günden uzun bir süre önce abiye modeli arayışına girilir. Abiye modeli seçimin de öncelikle modelin seçimi davetin konseptine göre değişiklik gösterir. Eğer özel gün sizin ise yada çok yakın bir akrabanınsa o zaman gösterişli abiye modellerinden yana tercih yapılır.

Son yıllar da gelinlik ve abiye modellerin de bayanların en çok tercih ettiği balık etek abiyeler oluyor. Vücudu sıkı sıkı sararak oldukça fit bir görüntü veren balık etek abiyelerin üst tarafı ise uzun kollu, askılı, straplez, düşük kol gibi yakalardan oluşuyor.

Görünümü adeta bir deniz kızını andıran bu güzel ve şık abiye modellerine bu yüzden balık abiye modelleri deniyor.

Balık abiye modellerin de şıklığın yanısıra birde ışıltı arıyorsanız o zaman size pullu ve payetli balık abiyeleri tavsiye ederim. Özellikle ışık yansımaların da şıkır şıkır parlayan payetli balık abiyeler yeni sezonun da trendleri arasın da yer alıyor.

Yeni sezon siyah balık abiye modelleri için tıklayınız

balık abiye.jpg
balık elbise.jpg
balık etek abiye elbise modeli.jpg
balık etek abiye modelleri.jpg
en güzel balık abiyeler.jpg
payetli balık abiye modeli.jpg
pullu abiye.jpg
pullu payetli balık abiyeler.jpg
saks mavisi balık abiye.jpg
yeni sezon balık abiye.jpg
 
Üst