PUREGON 300'e ihtiyacı olanlar...

bu ilaçlar neden kullanılıyor anlamadım :)

tüp bebek ve ya aşılamada kulanıyor tüp bebek raporı çıkartamayanlar ve ya rapor hakkı bitmiş(devlet tüp bebeği 2 defa karşılar 3 ve üzerinde yapılan tedavilere karışmaz ) olanalar da ücretli almak durumunda kalıyorlar bu ilaçalrın kutusu 350 tl gibi rakamlardan başılıyor bizde elinde önceki tedavilerinden fazla ilaç kalmış arkadaşlardan uygun fiyata (bazan ücretsiz gönderen arkadaşlada oluyor)alıp tedavilerde kulanıyorum BU TEDAVİLER ÇOK PAHALI EN AZ 5000 TL GİDİYOR RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUNNN HEPİMİZN

iğneniz duruyormu daha duruyorsa numaradan bana ulaşırsanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
purogen 300 e ihtiyacı olan varmı

merhaba arkadaşlar elimde 3 adet son kullanma tarihi 2014 olan puregon 300 ml bulunmakta bizim işlemlerimiz bitti kabında açılmamış bir şekilde buz dolabında bekletmekteyim uygun bir fiyata satmak istiyorum 150 - 170 civarında isteyen varsa bana ulaşabilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
mrb ihtiyacınız varmı hala benim elimde puregon 300 6 kutu var olgalutran 3 kutu ihtiyacı olan varsa uygun fiyatla verebilirim.

merhaba arakadaşlar benimde elimde 1 adet GONAL F 450 1 adet CETRODİTE 0.25 ve 1 kutuda LUCRİN hepsinin son kullanma tarihi 2014 eczane fiyatının altında vericem. ilgilenenler özelden mesaj gönderebilir.

Geri